starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Fotokotek.
2018-05-31 11:19:48 (8 lat temu)
do Mikrob: Na Kaszubach koty górą :)
2018-05-31 11:21:34 (8 lat temu)
Mikrob
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Koty są prawie tak samo mądre jak psy.
2018-05-31 11:25:23 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
+3 głosów:3
do Mikrob: Jako wychowany przy kotach od dzieciństwa pozwolę sobie nie zgodzić się ze słowem prawie :) A poza tym cenię u kotów to co większości się nie podoba i traktuje to jako cechy negatywne - niezależność i charakterność. Koty rozumieją co najmniej tyle samo co psy, tyle że nie pokazują tego. Prośby i polecenia wykonują tylko wtedy gdy mają na to ochotę :):)
2018-05-31 11:33:07 (8 lat temu)
Mikrob
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Ja sobie też bardzo cenię koty. Czasami wydaje się, że inteligencja przewyższają psy. Są jakby sprytniejsze. Ale to pies ma więcej empatii.
2018-05-31 12:12:10 (8 lat temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Taki charakter kotów wynika po prostu z tego, że nie są zwierzętami stadnymi, które mają w naturze zdolność do podporządkowywania się przywódcy stada. Całkowicie zgadzam się z Tobą. I powiem więcej, z kotem można "porozmawiać" i kot potrafi "werbalnie" wyrazić swój protest, jeśli wykonanie jakiegoś ustnego polecenia w danym momencie mu nie odpowiada.
2018-05-31 20:20:26 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
+2 głosów:2
do blaggio.: ... a także z tego, że zostały udomowione (choć nie do końca) znacznie później niż psy. Są tacy co twierdzą, że to koty nas udomowiły.
2018-05-31 21:29:12 (8 lat temu)
do Wiesław Smyk: Nie wiem, czy pies nie jest pierwszym oswojonym zwierzęciem, udomowionym. Jest już tak długo udomowionym zwierzęciem, że podobno jako jedyny instynktownie reaguje na wskazujący palec i patrzy za wskazaniem, podczas gdy inne zwierzęta w najlepszym wypadku będą patrzeć się na człowieka. Możliwe, że szympans jeszcze to rozumie.
2018-05-31 22:32:37 (8 lat temu)
Kineskop
+1 głosów:1
Potrafi ktoś rozszyfrować napis pod numerem 37 nad framugą ? Mi wychodzi "łóżko" co jest bez sensu a być może ten napis to nazwa ulicy
2025-02-09 13:49:12 (rok temu)
do Kineskop: Masz chyba zbyt dużą wyobraźnię. Tam jest tylko tabliczka z numerem przybitym do końcówki krokwi, której kawałek wystaje spod tabliczki. ;-)
2025-02-09 20:55:15 (rok temu)
Kineskop
+1 głosów:1
do blaggio.: Szkoda, myślałem że to wyblakły napis
2025-02-09 21:16:20 (rok temu)
yani
+1 głosów:1
do blaggio.:
Ja też tam widzę napis.
Według mnie, to - LOVE.
Ale każdy widzi, co chce zobaczyć...
2025-02-10 00:39:18 (rok temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do Kineskop: Ja tam widzę LUZINO ;)
2025-02-10 07:19:24 (rok temu)
4elza
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: A ja widzę "Łódki"...
Fajna zabawa :-)
2025-02-10 07:30:30 (rok temu)
Kineskop
+1 głosów:1
do blaggio.: A więc wyobraźni zbyt dużej nie mam, problem w tym że każdy widzi co innego :)
2025-02-11 18:04:55 (rok temu)
Wiesław Smyk
Na stronie od 2010 luty
16 lat 4 miesiące 12 dni
Dodane: 31 maja 2018, godz. 11:17:49
Autor: Zofia Rydet ... więcej (3427)
Rozmiar: 1600px x 1058px
0 pobrań
1457 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Wiesław Smyk
Obiekty widoczne na zdjęciu