starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 19 głosów | średnia głosów: 5.98

Kresy Fotopolska Fotopolanie w akcji

5 września 2010 , Neo na swoim wehikule upolowany na Słowackiego :)

Skomentuj zdjęcie
No ładnie ładnie, miasto pełne szpiegów!
2010-09-05 15:33:13 (15 lat temu)
fck
do Neo[EZN]: No, no, z naszego zufa niezły tropiciel. Teraz Neo musisz uważać z decyzjami, bo następnym razem może Ci \"strzelić fotkę\" spozierając przez lunetę snajperską.
2010-09-05 16:44:54 (15 lat temu)
zuf
do fck: No akurat to nie tak. To nie ja jeżdzie tam gdzie Neo tylko Neo jest zawsze tam gdzie ja :)
2010-09-05 16:55:13 (15 lat temu)
Widać, że Piotr poluje na ciekawe foto rozglądając się naokoło :)
2010-09-05 17:34:48 (15 lat temu)
do skrzypa: A tam, za dziewuchami się oglądał :))
2010-09-06 08:16:04 (15 lat temu)
do zuf: Ja ostatnio za każdym razem kiedy wsiądę na rower \"nadziewam\" się na kogoś znajomego. Tydzień temu stałem na przejściu dla pieszych na Strzegomskiej. Czerwone światło ale auta nie mogą jechać dalej bo był korek do skrzyżowania z Gubińską. Przed przejściem zatrzymało się auto a w aucie siedzi kolega Andrzej z Amsnetu który przyjął nasz serwer pod swoją opiekę :D

O przypadkowych spotkaniach z kolegą Eskimosem już nie będę wspominał...
2010-09-06 10:17:30 (15 lat temu)
do Siloy: Może jakiejś drogi ucieczki przed zbałamucona przez siebie niewiasta szuka ;) ?
2010-09-06 12:05:38 (15 lat temu)
Wacław Grabkowski
+3 głosów:3


Piotrze, wrzesień 2019 jest dla Ciebie wyjątkowy :) Gratuluję!
2019-09-10 10:08:33 (6 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: A Neo nie pisnął ani słówkiem ;-) Gratulacje !!!
2019-09-10 10:15:42 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nie pisnął, bo jest skromny.
2019-09-10 10:24:57 (6 lat temu)
Licho
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: I teraz Neo musiał za karę wziąć udział w gali :-P

(na zbiorowym zdjęciu się sprytnie schował ;-))
2019-09-13 13:04:20 (6 lat temu)
Szacunek Piotr!
2019-09-13 14:57:35 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Dziękuję Wacławie, Zosiu i Pawle, faktycznie - ten miesiąc zapamiętam wyjątkowo dobrze :) To miłe, że nasza wieloletnia praca połączona z pasją została zauważona i doceniona...
2019-09-13 14:57:56 (6 lat temu)
mamik
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Gratulacje!
2019-09-13 15:02:56 (6 lat temu)
do Licho: Zanim tam poszedłem to nie czytałem o tej gali żeby się nie stresować ale jak zobaczyłem wielką salę jak w kinie i tłumy ludzi w korytarzu to od razu zrobiło mi się gorąco. Nie byłoby tak źle gdyby nie to że jeszcze trzeba było powiedzieć kilka słów do mikrofonu - ciekawe jest to że stres był większy niż wtedy kiedy dzidzia się rodziła :)
2019-09-13 15:16:27 (6 lat temu)
Neo[EZN]
+4 głosów:4
do mamik: Dziękuję Bonczek (Tomek) i Mamik (Maciek) :) To nagroda dla wszystkich fotopolan - później wrzucę jej zdjęcie.
2019-09-13 15:17:19 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak przy okazji - zmieniłeś ikony na większe. Wiem, że jest taki trend ale oprócz mody ważna jest funkcjonalność. Mnie się podoba :-)
2019-09-13 16:44:50 (6 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak i zmieniłem na bardziej płaskie czyli to też element podążania za modą :) Dzięki za "feedback". Dorobię jeszcze ikonę meczetu bo ostatnio ktoś prosił o taki rodzaj obiektu. Myślę też nad "garażami".
2019-09-13 16:49:57 (6 lat temu)
vetinari
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Gratulacjie...jest fajne być w takim gronie ☺☺☺
2019-09-13 17:33:34 (6 lat temu)
mamik
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: Ta nagroda się po prostu należała ;-)
2019-09-13 17:48:13 (6 lat temu)
zuf
Na stronie od 2007 luty
19 lat 4 miesiące 6 dni
Dodane: 5 września 2010, godz. 15:23:43
Autor zdjęcia: zuf
Rozmiar: 1200px x 803px
0 pobrań
3523 odsłony
5.98 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia zuf
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)