| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Fotopolska

Bieżące wydarzenia

Fotopolskie porady techniczne

Fotopolskie źródła szczególne

Pożegnania

OBIEKTY - Fotopolska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Fotopolska

16 subskrypcji
Krótki przewodnik - jak dodawać zdjęcia na stronę fotopolska.eu
dodano: 2008-07-16, autor: Siloy
Od dzisiaj każdy nowy artykuł będzie obsługiwany za pomocą nowego edytora
dodano: 2009-06-13, autor: Neo[EZN]
Lista zmian i poprawek - jeśli chcesz zgłosić swoje uwagi - dodaj je w komentarzu.
dodano: 2010-06-16, autor: Neo[EZN]
Przydatne dla każdego kto chce być na bieżąco informowany o nowych zdjęciach na stronie - również z wybranych miast i regionów!
dodano: 2010-08-12, autor: Neo[EZN]
Czyli kilka rad i porad oraz zasad ułatwiających korzystanie z portalu
dodano: 2010-11-29, autor: zuf
dodano: 2011-01-23, autor: Neo[EZN]
dodano: 2011-01-23, autor: Neo[EZN]
Dodawanie, edycja i usuwanie znaczników na mapie google na stronie Fotopolska.Eu
dodano: 2011-01-23, autor: Neo[EZN]
Jak zrobić aby zdjęcie było widoczne w więcej niż jednym obiekcie lub ulicy?
dodano: 2011-01-24, autor: Neo[EZN]
W razie wątpliwości warto zajrzeć
dodano: 2012-03-30, autor: Danuta B.
1. Skróciłem go do spraw naprawdę istotnych. Usunąłem chyba ponad połowę paragrafów, które moim zdaniem niczego nie wnosiły, a tylko zniechęcały do lektury...
dodano: 2012-04-11, autor: Bałuciorz
dodano: 2015-03-05, autor: Neo[EZN]
dodano: 2023-11-25, autor: Neo[EZN]
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...113114następna
ZPKSoft
 
A gdzie Twoje zdjęcia Grzesiu :))
2011-07-14 20:43:09 (14 lat temu)
gregorr
 
Co nowego mogę tu pokazać? Ale dla chętnych są tutaj zapraszam.
2011-07-15 11:04:58 (14 lat temu)
Askofer
 
Fotopolanie znowu w akcji . A co z fotkami z tej akcji ?
2026-05-18 20:22:56 (miesiąc temu)
BAL†
 
do ZPKSoft: No właśnie, chyba chowa dla potomnych.
2011-07-14 22:31:46 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do gregorr: Kilka ciekawych fotek by się znalazło na Fotopolskę :)
2011-07-15 11:31:36 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+9 głosów:9
Mamy Cię Teresko!
2011-07-14 14:27:18 (14 lat temu)
TW40
 
+7 głosów:7
O Matko! Usunąć to ;-) Nie liczy się ...Fotopolanin bez aparatu to jak żołnierz bez karabinu...
2011-07-14 15:16:19 (14 lat temu)
† KazimierzP
 
+5 głosów:5
Co chcesz? Fajnie wyszłaś, jeszcze cię nie znałem a już mi wpadłaś w o..biektyw!;-)
2011-07-14 15:46:01 (14 lat temu)
Askofer
 
Ciekawa ta akcja .
2026-05-18 20:20:22 (miesiąc temu)
TW40
 
+5 głosów:5
do † KazimierzP: ;-)
2011-07-14 16:17:21 (14 lat temu)
† ML
 
+2 głosów:2
Przepraszam za jakość. Czy ktoś pamięta aparat "Druh"? No własnie, to jest ta jakość.
2012-05-26 23:57:20 (14 lat temu)
No ma sie wi. Szóstka za szczere słóweczka :)
2012-05-27 00:54:09 (14 lat temu)
yani
 
+20 głosów:20
Dziś otrzymałem smutną wiadomość. Napisał do mnie syn użytkownika ML z informacją, iż Marek zmarł w zeszłym tygodniu.
Będzie mi bardzo brakowało Jego komentarzy, zwłaszcza dotyczących Starego Miasta...
2026-04-15 13:24:44 (2 miesiące temu)
da signa
 
+8 głosów:8
[*]
2026-04-15 13:41:38 (2 miesiące temu)
Desperado
 
+10 głosów:10
Marka poznałem ponad 10 lat temu. Zawsze był chętny do pomocy i takiej mi, w sprawach Warszawy, udzielał. Wymienialiśmy maile dosyć często. Ostatnio zaniepokoiłem się długą nieobecnością Marka. Pisałem nawet o tym z Zosią gdy nagle, na drugi dzień, Marek odezwał się. Niestety ostatni raz. Ogromny smutek. Odpoczywaj w pokoju Marku.
2026-04-15 14:49:15 (2 miesiące temu)
fantom
 
+12 głosów:12
Kiedyś, lata temu, na fotce którą wrzuciłem, Marek rozpoznał swoich rodziców idących poprzez zrujnowaną Starówkę w 1946 : Teraz do nich dołączył... Bardzo pozytywnie Go wspominam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Litery
2026-04-15 14:57:38 (2 miesiące temu)
Woj11
 
+7 głosów:7
Smutna informacja. [*] [*] [*]
2026-04-15 16:39:33 (2 miesiące temu)
Balbina
 
+8 głosów:8
Rozmawiałam z Nim jeszcze 2 miesiące temu, był już w bardzo złym stanie, ale wciąż miał nadzieję na wyzdrowienie ... [*]
2026-04-15 17:03:13 (2 miesiące temu)
Wacław Grabkowski
 
+10 głosów:10
Marku, szacunek szczególny.
Kto dobrze robi śmierci się nie boi.
R.I.P.
2026-04-15 17:28:31 (2 miesiące temu)
Dana
 
+11 głosów:11
Bardzo mi smutno ..., zostanie w naszej dobrej pamięci.
2026-04-15 18:02:46 (2 miesiące temu)
ZPKSoft
 
+12 głosów:12
Marek należał do tych, którzy czynili tylko dobro. Wielu osobom pomógł i teraz po Nim w sercach uczyniła się pustka... Marku, spoczywaj w pokoju.
2026-04-15 18:33:17 (2 miesiące temu)
nyskadolniak
 
+9 głosów:9
Spacerów w przeszłość po warszawskiej staromiejskiej skarpie, jakie odbyłem dzięki @ML-owi, nigdy nie zapomnę... [i][i][i]
2026-04-15 21:58:45 (2 miesiące temu)
Rado-NDM
 
+3 głosów:3
[*]
2026-04-15 22:11:24 (2 miesiące temu)
4elza
 
+4 głosów:4
Marek był spokojnym, niekonfliktowym, wrażliwym człowiekiem, ale nadszedł już Jego czas, mam nadzieję że nie cierpiał.
Pozostają tylko zdjęcia, dawne rozmowy, wspomnienia, ale i te kiedyś niestety zatrą się w naszej pamięci...
2026-04-16 06:59:06 (2 miesiące temu)
zygmunt_ra
 
+9 głosów:9
Odszedł kolejny Warszawiak "z krwi i kości" w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wysoka kultura osobista i ogromna wiedza na temat swojego miasta - takim Go zapamiętam. Kondolencje dla Rodziny.
2026-04-16 14:13:31 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
do yani: 🕯️
2026-04-15 14:10:02 (2 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+13 głosów:13
do yani: Ogromna szkoda, bardzo fajny i pozytywny człowiek. Nie pamiętam, żeby nawet z kimś się o coś kłócił a wiadomo, że gdzie są dyskusje tam łatwo dać się ponieść złym emocjom. Na Fotopolsce od 2012.5.9 czyli prawie 14 lat... Tu jest ostatni komentarz Marka a tu pierwszy

2026-04-15 14:37:50 (2 miesiące temu)
Bogdan JS
 
+10 głosów:10
do fantom: Smutek. Jeszcze jakiś czas temu często dodawał komentarze dotyczące Bemowa, gdzie mieszkał ponad 20 lat, w tym bloku:
2026-04-15 16:30:46 (2 miesiące temu)
† ML
 
+21 głosów:21
do fantom: To było dla taty bardzo ważne zdjęcie. Bodajże jedyne na którym jego rodzice są razem. Dziadek zmarł w wieku 26 lat gdy jego syn miał niecałe dwa lata.

Wszystkim Państwu bardzo dziękuję za dobre słowa i pamięć o moim ojcu. Ta strona była istotną częścią jego świata przez ostatnie lata. Gdy już z nami mieszkał i zaglądałem do niego idąc spać to często kończyło się godziną oglądania ostatnio dodanych przez kogoś z Was, nieznanych mu wcześniej zdjęć.

Jeszcze raz dziękuję
Łukasz
2026-04-16 00:04:16 (2 miesiące temu)
† ML
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-04-16 00:05:52 (2 miesiące temu)
LL
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-04-16 00:15:16 (2 miesiące temu)
Balbina
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Tak ... Był obdarzony wysoką kulturą osobistą, miał bardzo ciekawe życie ...
2026-04-15 20:45:16 (2 miesiące temu)
TW40
 
+4 głosów:4
do 4elza: Kolejny, zasłużony dla strony Fotopolanin już po drugiej stronie... "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą " - ale też śpieszmy się do naszej pracy na FP, tak szybko przemijamy...
2026-04-16 21:28:40 (2 miesiące temu)
Dla Tereski wózek a dla Neo tramwaj. Tylko nie widać jaki pantograf - czy lira czy nożycowy...
2012-11-03 19:04:26 (13 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
Hrvatska tetka! Vratila je kasnije u Jugoslaviju?
2012-11-16 12:57:47 (13 lat temu)
TW40
 
do Neo[EZN]: Wspaniałości! ;-)
2012-11-03 19:12:23 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Z tego co ja widzę to pantograf typu lira.
2012-11-03 19:56:07 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Powinien być właśnie lira jeśli to początek lat 50.
2012-11-03 20:06:09 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
do WW: Ciocia Petra z Chorwacji dożyła swych dni w Tarnobrzegu. Jej córeczka Basia widoczna na tym zdjęciu zmarła mając 8 lat na zapalenie ucha środkowego - nie była wtedy dostępna penicylina! Jej mąż, a brat mej mamy, zmarł w 1950 roku na gruźlicę w Kamieńcu Ząbkowickim. Takie smutne losy wielu rodzin polskich.
2012-11-16 13:58:35 (13 lat temu)
do WW: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-11-16 13:59:18 (13 lat temu)
WW
 
do † KazimierzP: Jak to się jednak zmieniło życie.
2012-11-16 14:36:39 (13 lat temu)
Tadeusz Piotrowski
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Petra żyła długo w Puławach. Tam zapewne zmarła. PS Wiem, że mój brat umarł, ale to dla uściślenia ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Doprecyzowanie
2026-04-16 09:00:53 (2 miesiące temu)
stoik
 
Wyszedłerm raczej jak diabeł stróż. Spoko. Mam dystans do siebie :)
2021-04-12 17:30:20 (5 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
w realu aż tak paskudnie nie wyglądam, mam nadzieję. nadzieja umiera ostatnia, zatem...możecie śmiać do woli. miałem się ogolić... przypomniało mi się. Mało jest zdjęć Fotopolan - ciężko je znaleźć. Ja się nie wstydzę ani twarzy ani nazwiska. Piotr Brzezina - jak facet. Występuje pod otwartą przyłbicą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcdef
2021-04-13 11:31:37 (5 lat temu)
stoik
 
harmonia pełna. jak idę na wesele to ubieram się inaczej. ale tu macie Stoika w wersji roboczej, spokojnie. posiadam kilka garniturów. i umiem zawiązać krrawat. podobno to istotne.
2021-07-01 23:12:04 (4 lata temu)
do stoik: My lepiej nie wyglądaliśmy, nie zwiedzaliśmy zamkowych komnat :-)
2021-04-12 17:44:09 (5 lat temu)
stoik
 
do piotr brzezina : no raczej nie :) zamkowe komnaty są przereklamowane.
2021-04-12 17:48:48 (5 lat temu)
do stoik: Za parę dni odezwę się do Ciebie, a teraz możesz odebrać telefon ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-04-12 17:52:26 (5 lat temu)
stoik
 
do piotr brzezina : tak. za kilka minut. musze przełożyć kartę. dzwoń jak coś.
2021-04-12 18:06:39 (5 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do stoik: W takiej scenerii to nawet pasuje...;-)
2021-04-13 11:37:08 (5 lat temu)
Jac64
 
+2 głosów:2
do fantom: Pełna harmonia ;)
2021-04-13 11:43:24 (5 lat temu)
stoik
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-04-13 11:44:47 (5 lat temu)
do fantom: Do tego lokowanie produktu...
2025-06-15 08:37:30 (rok temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do stoik: jak tak czytam tych różnych trolli. tu na zdjęciu tuż po złamaniu rzepki kolanowej. wszystko dla ludzi. miło wspominam fakt spotkania Fotopolan.
2025-06-14 00:10:44 (rok temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do stoik: do tej pory mam tą kurtkę. w sensie że rzadko się tak ubieram ale jest dobra na chodzenie po dziurach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-06-14 23:49:27 (rok temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do stoik: może przy okazji - istnieją takie formy życia jak Yloc, Yanni etc. rozjechałem Wam kota czy coś ? skąd ta antypatia ? mówimy o sprawach Śląska Cieszyńskiego a rzadko o czymś więcej. Tego przynajmniej się trzymam.
2025-06-15 00:10:13 (rok temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do stoik: Jakiś monolog znowu prowadzisz? Ktoś z nas zabrał głos czy jak? Napisał coś o tym kadrze? Zajmij się swoimi sprawami... a nie czepiasz się psiego ogona jak rzep...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek
2025-06-15 00:19:08 (rok temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do ylooC: uderz w stół, a nożyce się odezwą. zapraszam na jakiś mały plener do Cieszyna. świadkowie potwierdzą że nie gryzę. co ty masz z tym monologiem ? obejrzyj sobie może. jest kilka wybitnych monodramów. teatr jednego aktora. to jest człowiek orkiestra. znaczy był. mógłbym jeszcze dorzucić np. Jana Peszka i paru innych mistrzów. Tylko po co ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-06-15 01:58:18 (rok temu)
stoik
 
do ylooC: obiecuję Ci, że jak tylko ogarnę chwilę czasu to napiszę o tym książkę. specjalnie dla Ciebie. obsadzę Cię w jednej z głównych rol. załatwione.
2026-04-17 18:10:33 (2 miesiące temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: hehe :) no gdybym już miał coś reklamować, to cieszyńskie kanapki ze śledziem. a Wy dzieci pamiętajcie, że puszka piwa zawiera 25g czystego alkoholu etylowego. czy coś około.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-06-15 12:02:41 (rok temu)
stoik
 
do stoik: a tak poważniej. od kiedy Stenek przestał pełnić rolę nadwornego trefnisia, postanowiłem zająć jego miejsce. ale posada jest wolna, gdyby ktoś reflektował. proszę jedynie złożyć CV i list motywacyjny do działu kadr.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edito
2025-06-15 16:51:45 (rok temu)
stoik
 
do stoik: czasy kiedy dużo mówiliśmy o filmach. przypominam że Kirk Douglas umarł w wieku 104 lat a tych gości co pisali historia zapomni. ale będą pamiętać Kirka Douglasa. Z czym do ludu. Nie chcę uderzać w cymbał, ale pojawiają się jak mają pożywkę. jeden drugi i kolejny. jak ich złożyć razem to nadal nie mają nic sensownego do powiedzenia. fajnie ich czasami podrażnić. cyrk za darmo. ale tak poważniej, żaden z nich nie ma prywatnie nic do powiedzenia. może to AI, Sztuczna Inteligencja jest coraz lepsza. Możecie wierzyć. że jestem prawdziwym człowiekiem a co do tych tam to coraz bardziej wątpię. Chwilami trudno odróżnić. Naprawdę. Ona się robi bardziej inteligentna od naszej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-17 18:14:33 (2 miesiące temu)
Dopisałem do Fotopolanie w akcji 👍.
2026-03-05 19:01:48 (3 miesiące temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Miło Cię zobaczyć, Danusiu :)
2026-03-06 19:29:47 (3 miesiące temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Dana : Tak wyglądałam wiele lat temu, to mój klon ( czyli siostra ) :) Ale też udziela się dla Fotopolski :)
2026-03-06 19:39:50 (3 miesiące temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do da signa: No to niewiele się pomyliłam, pozdrawiam Siostrę serdecznie!
2026-03-06 19:45:16 (3 miesiące temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do da signa: Masz siostrę bliźniaczkę?
2026-03-07 07:55:32 (3 miesiące temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do Dana : Mnie też korciło pozdrowić Dane, ale coś nie byłem pewny że to ona :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2026-03-06 20:13:47 (3 miesiące temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Dana : Dziękujemy :)
2026-03-07 07:52:44 (3 miesiące temu)
do 4elza: Jest sporo młodsza, ale bardzo podobna :)
2026-03-07 08:24:57 (3 miesiące temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do da signa: A, ok. Zawsze mnie fascynowały bliźnięta, ja jestem jedynaczką i nie mam żadnych doświadczeń w tym zakresie ;-)
2026-03-07 08:37:23 (3 miesiące temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Upływ prawie 30 lat zaciera pamięć ... Koleżeństwo z tego terenu poproszę o dokładne zlokalizowanie miejsca i ewentualne skorygowanie znacznika na mapce.
2026-05-09 17:59:13 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Po dłuższej analizie zdjęcia i sytuacji terenowej - jako autor pozwalam sobie zmienić tytuł obiektu na współczesny. Dziękuję za pomoc i sugestie.
2026-05-10 07:53:49 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Ustaliłem z pomocą Geoportalu. Adres zaiste dziwaczny.
2026-05-09 18:17:40 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do polskup: Na bramie jest tabliczka "stanica" ... Sugerowałem się że to widoczna w rejonie Stanica ZHP
2026-05-09 18:24:15 (miesiąc temu)
polskup
 
do sawickimarcin: Wszystko jasne. Tam było, po prostu, kilka stanic, gdyż mówi się o nich w liczbie mnogiej choćby tu:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2026-05-10 07:21:05 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do polskup: OK. Dziękuję za pilotowanie tego zdjęcia.
2026-05-10 07:33:08 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do polskup: To to samo miejsce ... :)
2026-05-10 20:09:53 (miesiąc temu)
polskup
 
do sawickimarcin: Jak się temu dobrze przyjrzałem, to nie jestem pewien, czy Sosnówka jest równoznaczna ze Stanicą, a adres podałem np. tylko części dawnej stanicy, która w całości mogła być, hipotetycznie, 72Z, podzielone na A i B.
2026-05-10 09:23:49 (miesiąc temu)
do polskup: Dziękuję Ci za zaangażowanie. Myślę że aktualna sytuacja jest prawdziwa. Może z czasem ktoś z tego terenu się odezwie - może Nemezis i zweryfikuje sytuację.
2026-05-10 09:52:12 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Nie ma sprawy. W końcu po to się tu spotykamy.
2026-05-10 11:31:42 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Arek ???
2026-05-21 17:32:25 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Oczywiście ;-)
2026-05-21 20:29:48 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: ☺☺☺ doeditowalem ☺
2026-05-21 20:34:00 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
"Zamek duchów" to zabawa odpłatna ( za biletami wstępu ) . Wewnątrz budowli jeździła kolejka z pasażerami i spotykała na trasie przejazdu różne straszydła ... W tunelu było ciemno a straszydła wyły i nawet można się było otrzeć o ich szaty ...
2026-05-22 15:58:41 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu widac kasę - zielonobiałą budkę w centralnej części kadru i pomarańczowe wagoniki czekąjace na pasażerów tej "imprezy"
2026-05-22 22:53:18 (miesiąc temu)
Jako założyciel podobiektu Lunaparku "Zamek Duchów" zapomniałem Go zlikwidować ... Obiekt oczywiście nie istnieje w przeciwieństwie do mnie ... :) Postawiłem "krzyżyk" przed tytułem podobiektu.
2026-05-23 21:08:58 (miesiąc temu)
ulec
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: W Wesołym Miasteczku w Chorzowie był Pałac Strachów i Smocza Jama. Czasem też obsługa w straszyła.;-)
2026-05-23 08:52:05 (miesiąc temu)
do ulec: Tu też ... :) ... Przy jednym przejeżdzie wagonikami - obsługa narzucała swoje szaty na wycieczkowiczów , na innym przejeżdzie - nie .... Wszystko zależało od inwencji tych straszydeł ..,. :)
2026-05-23 14:00:51 (miesiąc temu)
vetinari
 
+9 głosów:9
No, 15 lat jest 15 lat....gratulacjie Marku....kawal dobrej roboty ☺☺☺
2026-06-13 20:41:48 (14 dni temu)
ZPKSoft
 
+8 głosów:8
Jak widać po 15 latach zostaje się komturem. Jeszcze trochę a Marku zostaniesz Wielkim Mistrzem ;-)
2026-06-13 20:49:34 (14 dni temu)
mamik
 
+6 głosów:6
Gratulacje! Kolejnych udanych kadrów.
2026-06-13 20:58:12 (14 dni temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+6 głosów:6
Marku, wielkie gratulacje, za wspaniałe kadry, cierpliwość i staż. Kolejnych pięknych rocznic :)
2026-06-13 20:59:42 (14 dni temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
Gratuluje, jest to kawał czasu, a ile kilometrów zrobione . Szkoda że nasze spotkania się skończyły. :-)
2026-06-13 21:02:01 (14 dni temu)
Bogdan JS
 
+3 głosów:3
Gratulacje i życzenia dalszej nieustającej zabawy.
2026-06-14 09:06:01 (13 dni temu)
polskup
 
+2 głosów:2
Gratuluję i życzę wielu kolejnych owocnych lat.
2026-06-14 09:55:51 (13 dni temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Gratulacje i dalszych ładnych zdjęć.
2026-06-14 10:01:05 (13 dni temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Udanych wypraw, ciekawych odkryć i dalszych pięknych zdjęć - ku chwale FP :)
2026-06-14 11:22:42 (13 dni temu)
yani
 
+2 głosów:2
Gratulacje!
2026-06-14 11:47:39 (13 dni temu)
Woj11
 
+5 głosów:5
Kolega nie pochwalił się inna wersją tego zdjęcia. Niech świat zobaczy i najlepszego
2026-06-14 20:12:34 (13 dni temu)
Joanna Syrenka
 
+3 głosów:3
Super, Marku! Jest co świętować :)
2026-06-15 21:30:22 (12 dni temu)
Adam Nowacki
 
+2 głosów:2
Gratulacje od świeżaka.
2026-06-16 23:46:26 (11 dni temu)
cm
 
+5 głosów:5
No tak, po 15 latach pracy to trzeba sobie wreszcie usiąść i odpocząć. Gratulacje :)
2026-06-17 07:07:23 (10 dni temu)
marjallo
 
+2 głosów:2
Gratulacje, szmat czasu. Życzę kolejnych lat i zabawy z fotopolską.
2026-06-17 08:27:20 (10 dni temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
Dzięki za już i czekamy na kolejną piętnastolatkę :)
2026-06-17 09:30:51 (10 dni temu)
TW40
 
+7 głosów:7
do ZPKSoft: Wielkim Mistrzem to Kolega był od samego początku!
2026-06-14 19:56:38 (13 dni temu)
Jac64
 
+2 głosów:2
do Bogdan JS: Gratulacje! Satysfakcji i kolejnych okrągłych rocznic.
2026-06-14 12:25:22 (13 dni temu)
Pokaż na mapie
3 Komentarze
1140 Dyskusji (ostatnia 10 dni temu)
Fotopolska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet