starsze
1938 - przyłączenie Zaolzia do Polski
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 5.97
Skomentuj zdjęcie
vetinari
+5 głosów:5
Przyznam jedno-cieźko mi jako czechowi petrycz na te zdjiecia..w 1938 sie na nas sojuśnicy wy....i sasadzi wykorzystali situacie-Slowaci wbili w plece noź...wtedy zostala zlamana duśa norodu..prawie na zwsie-pokazano nam źe jesteśme malym państwem-i obietnice tak samo jak nas nie jest problemem rzuczić przes burte...
2015-12-25 16:14:35 (10 lat temu)
Władysław Ruszkowski
+4 głosów:4
do vetinari: Mnie, urodzonemu w roku 1938, ciężko mi jako Polakowi.
2015-12-26 08:15:10 (10 lat temu)
marekantoniusz
+2 głosów:2
2025-03-04 14:36:49 (rok temu)
vetinari
+2 głosów:2
do marekantoniusz: Dziękuje, podmnienione ☺
2025-03-04 16:23:58 (rok temu)
wito,
Na stronie od 2006 styczeń
20 lat 4 miesiące 29 dni
Dodane: 4 października 2010, godz. 18:08:33
Rozmiar: 2615px x 3503px
4 pobrania
2478 odsłon
5.97 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia wito,
Obiekty widoczne na zdjęciu
Wydarzenia historyczne
więcej zdjęć (6)