|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 27 głosów | średnia głosów: 6
25 maja 2019 , Jubileuszowe, X spotkanie fotopolan przeszło do historii. To fotka z pierwszego dnia, kiedy nie było jeszcze z nami Dariusha ale za to do wspólnego zdjęcia dała się namówić nasza doskonała gospodyni. Wszystkim Koleżankom i Kolegom oraz pani Jadzi i jej mężowi dziękujemy za wspaniałą atmosferę. |
Można podpisać kto jest na zdjęciu? 2019-05-27 06:27:20 (7 lat temu)
I ja tam byłem, potraw zjadłem, napitków wypiłem no i znakomicie się bawiłem :) 2019-05-27 07:44:51 (7 lat temu)
do cracusiac: Jestem za :) 2019-05-27 07:51:29 (7 lat temu)
Na życzenie podana obsada ;-) 2019-05-27 09:31:16 (7 lat temu)
Pozdrawiam! 2019-05-28 20:27:56 (7 lat temu)
Nie wszyscy mają uśmiech na twarzy ;-) 2019-05-28 21:41:59 (7 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 26 dni |