|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 6
25 maja 2019 , Sernik, który przywiózł Piotr Brzezina był wyśmienity. Inne ciasta oraz szaszłyki i żurek też wchłanialiśmy ze smakiem ;-)Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 26 maja 2019, godz. 20:24:26 Autor zdjęcia: ZPKSoft Rozmiar: 1600px x 1260px Licencja: CC-BY-NC-ND 4.0 Aparat: X-M1 1 / 320sƒ / 6.4ISO 20016mm
1 pobranie 978 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft Obiekty widoczne na zdjęciu 2019.05.25-26 X spotkanie fotopolan w Białym Kościele więcej zdjęć (65) Fotopolanie w akcji więcej zdjęć (790) Fotopolska więcej zdjęć (18) |