|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 26 głosów | średnia głosów: 6
26 maja 2019 , Na Gromniku, obowiązkowa pamiątka ;) |
Marku, możesz przypisać także i tu . 2019-05-27 10:18:24 (7 lat temu)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, widzę, że i Darek dotarł, super;) Miałem ochotę na to spotkanie, tym bardziej, że okolica mi dość bliska, niestety tylko sercu, ciało w sporej odległości. Może następnym razem. 2019-05-27 19:50:25 (7 lat temu)
To chyba jedyne zdjęcie ( jak dotąd), na którym jesteśmy w komplecie więc dodałam spis osób. 2019-06-02 08:54:54 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu zamień mnie z majem bo jemu dużo brakuje do takiej figury jak moja 2019-06-02 09:00:31 (7 lat temu)
do ZPKSoft: A nie ma pomyłki w kolejności osób ? 2019-06-02 09:00:58 (7 lat temu)
do vigo: Jak mnie zamieni powinno być dobrze. 2019-06-02 09:05:23 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Pisałam z pamięci ale już poprawione. 2019-06-02 09:11:40 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Mogłem zmienić sam ale to by było nie fer 2019-06-02 09:15:26 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Mogłeś zmienić, ja też dodałam tekst pod zdjęciem Marka. Trzeba tylko to napisać w komentarzu, bo w razie braku zgody można przywrócić poprzednią wersję. 2019-06-02 09:20:13 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Dziękuje, dziś dzwonie do tej pani o lokum, Biały Kościół. 2019-06-02 09:25:35 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Dzwoń, wczoraj Paweł się z nią widział i pytał o pojemnik na ciasto. Nie został w Białym Kościele więc może Eugeniusz wziął Twój a jego jest u mnie razem z Twoją blaszką ? Zadzwoń do niego i zapytaj. 2019-06-02 09:28:07 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Ja wziąłem swój zielony, a Pyjter mioł modry. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 2019 2019-06-02 10:01:31 (7 lat temu)
do Eugeniusz S.: Super, czyli komplet Piotra jest do odbioru u nas ;-) 2019-06-02 12:33:25 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Dziękuje Wam bardzo, detektywi 2019-06-02 15:41:52 (7 lat temu)
Prawdopodobnie byliśmy jedną z ostatnich grup, jeżeli nie ostatnią, która miała możliwość wejścia na tę wieżę widokową. Od czerwca obiekt zamknięty z powodu złego stanu technicznego. Fotopolanie mieli zastrzeżenia co do stabilności stopni oraz innych elementów konstrukcyjnych, teraz widać, że ich opinia nie była odosobniona. Z uwagi na przewidywany koszt remontu (ok. 240 tys. zł) i braku takich środków w budżecie gminy wieża nie szybko będzie udostępniona. 2019-10-16 19:56:03 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Szybko się zużyła. 2019-10-16 23:07:50 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Teraz sie czuje bardzo winny, latalem tam i z powrotem po tej wieźy widokowej...mam nadzieje źe mi to niemacie za zle ☺☺☺ 2019-10-17 07:00:50 (6 lat temu)
do mar: Niejest problem coś wybudować za dotacjie z EU, jest problem to później utzrymywać.... 2019-10-17 07:02:19 (6 lat temu)
do vetinari: To nie Twoja wina, przeglądu technicznego nie robiono od momentu wykonania i teraz mamy skutki. Koszt remontu to prawie 1/2 wartości budowy wieży. 2019-10-18 09:56:21 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Szczerze powiem, źe same schody sa pikuśem. Zauwaźylem ścieliny miedzi murem i drewnianymy belkami, tz źe wieźa sie ciagle ruszala. Ale nikomu z naszej grupy o tym niemluwilem, źe by sie nik nieprzestraszyl i tym sie sie przez potencialna panike szybciej skończylo piekne spotkanie pozytywnie walnietej grupy fotopolańskiej ☺☺☺ 2019-10-18 11:06:39 (6 lat temu)
do vetinari: My z Pawłem też to widzieliśmy, podobnie jak pęknięty słup nośny schodów ale milczeliśmy podobnie jak Ty ;-) 2019-10-18 11:44:46 (6 lat temu)
do vetinari: Z tego co piszecie wynika, że z tą wieżą to trochę tak jak ze słynnym misiem :) 2019-10-18 13:24:48 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Ciekawe, nie było gwarancji? Nikt nie sprawdzał np. co kilka miesięcy czy nie ma usterek? 2019-10-18 15:01:59 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Znalazłam jeszcze pierwszy anons prasowy dot. zamknięcia wieży . Prawdopodobnie nie było przeglądów, o czym wspomniał zaatakowany wójt gminy Przeworno, na terenie której stoi wieża. Bronił się , że jest na tym stanowisku od niedawna i nie może odpowiadać za poprzedników. Tego tekstu nie ma w internecie więc nie mogę skierować do jego pełnej treści. Co do gwarancji to nigdzie nie padło na ten temat żadne słowo. 2019-10-18 15:40:47 (6 lat temu)
do max: ☺☺☺ 2019-10-18 16:49:27 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Nie znam sie na administraciji gminy Przeworno, ale to chyba nie jest obowiazek wójta źe by pilnowal daty przegladaw i gwarancijine..od tego ktoś chyba na tej gminie siedzi i dostaje zaplacone źe by to pilnowal. Ale znajac źycie....u nas jest tak samo.... 2019-10-18 16:54:37 (6 lat temu)
|
|
Na stronie od 2010 listopad
15 lat 7 miesięcy 10 dni |
![]() |
wieże
|