|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6
15 października 2010 , Nasza ekipa na budowie mostu w Rędzinie - trochę zmęczeni mnóstwem wrażeń.Skomentuj zdjęcie
|
0 pobrań 1680 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B. Obiekty widoczne na zdjęciu Fotopolanie w akcji więcej zdjęć (790) Fotopolska więcej zdjęć (18) |