|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6
1937 , Przetwórnia Społem w Dwikozach - budowę przetwórni owocowo-warzywnej w Dwikozach rozpoczęto w 1937 r. Rok później przetwórnia rozpoczęła produkcję. Obecnie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego "DWIKOZY" S.A.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 9 listopada 2019, godz. 20:57:17 Rozmiar: 1200px x 767px
3 pobrania 783 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Wiesław Smyk Obiekty widoczne na zdjęciu Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego "DWIKOZY" S.A. więcej zdjęć (28) ul. Nadwiślańska więcej zdjęć (29) |