starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie Ruda Śląska Godula ul. Nowaka Ignacego Nowaka 1

10 stycznia 2020 , Nowaka 1

Skomentuj zdjęcie
Te "okrętowe" okna to pewnie z łazienki czy wc?
2020-02-11 18:03:45 (6 lat temu)
do Stenek: albo może z .... hajźla ?
2020-02-13 19:40:54 (6 lat temu)
do Stenek: Tyle hajźlów w jednym budynku? To hotel jaki musiałby być chyba... A na fiśli same hajźle ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2020-02-13 19:51:49 (6 lat temu)
do †Janowice Wielkie: Widna kuchnia albo klatka schodowa?
2020-02-13 20:13:52 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Klatkę bym odrzucił, chyba że to same kawalerki. Kuchnia też nie, bo fiśla. Eugeniusz zapewne wie ale nie powie hehe
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-02-13 20:35:37 (6 lat temu)
do †Janowice Wielkie: Klatki schodowe mają swoje okna z drugiej strony (od frontu) a tu muszą być pomieszczenia sanitarne.
2020-02-13 20:50:25 (6 lat temu)
Stawiam na łazienki, po dwa okienka na jedną. Są 4 mieszkania na piętrze, po dwa w każdej klatce.
Na dachu w tym miejscu są wentylacje.
2020-02-13 20:50:48 (6 lat temu)
do fantom: No różnią się trochę od tych niżej jednak i od frontu też są. No to mieszkanka nie za duże - 1 pokój, kuchnia i łazienka (może i nawet z hajźlem)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-02-13 20:58:12 (6 lat temu)
do †Janowice Wielkie: Na ostatniej kondygnacji są to okienka strychu - po obu stronach.
2020-02-13 21:01:48 (6 lat temu)
do fantom: Tak, ale tylko w tym bloku, sąsiednie już ich nie mają.
2020-02-13 21:04:15 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Bo nie mają strychu tylko stropodach.
2020-02-13 21:06:02 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Okna zklatki są od ulicy.
2020-02-13 21:06:28 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Mają na ulicy Kolbego 3,5,7,9
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2020-02-13 21:09:57 (6 lat temu)
do †Janowice Wielkie: Jaki hotel ?????? przecież tu jest wiele mieszkań! Czy w każdym mieszka ta sama rodzina? no nie, więc ukłąd pomieszczeń jest powtarzalny dla wielu mieszkań, dla wszystkich właściwie
2020-02-14 00:39:07 (6 lat temu)
do fantom: Tak jest. Okienka na strychu to normalna rzecz: i jako doświetlenie strychu i jako wentylacja. Dawniej wszyscy wieszali "duże pranie" na strychu, tak to pamiętam
2020-02-14 00:42:06 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 9 dni
Dodane: 10 lutego 2020, godz. 10:35:49
Autor zdjęcia: Eugeniusz S.
Rozmiar: 1800px x 1292px
Licencja: CC-BY-NC 3.0
Aparat: Canon EOS 700D
1 / 50sƒ / 5.6ISO 10010mm
1 pobranie
697 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Eugeniusz S.
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Nowaka Ignacego
więcej zdjęć (9)