| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Nowaka Ignacego
1
6
8
10
12

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Nowaka Ignacego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
jurekpogodno
 
+2 głosów:2
Ciekawe te kable energetyczne na domach .
2012-02-11 10:23:19 (14 lat temu)
Wygląda na to, że zasilanie lamp ulicznych. Bo sam budynek przyłącze energetyczne ma wydaje się z kabla z ziemi. Brak połączeń pomiędzy linią napowietrzną a skrzynką przyłączeniową sugeruje, że kable tylko przez budynek przechodzą do lampy.
2012-02-11 10:49:02 (14 lat temu)
Stenek
 
Te "okrętowe" okna to pewnie z łazienki czy wc?
2020-02-11 18:03:45 (6 lat temu)
fantom
 
Stawiam na łazienki, po dwa okienka na jedną. Są 4 mieszkania na piętrze, po dwa w każdej klatce.
Na dachu w tym miejscu są wentylacje.
2020-02-13 20:50:48 (6 lat temu)
Stenek
 
do Stenek: albo może z .... hajźla ?
2020-02-13 19:40:54 (6 lat temu)
do Stenek: Tyle hajźlów w jednym budynku? To hotel jaki musiałby być chyba... A na fiśli same hajźle ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2020-02-13 19:51:49 (6 lat temu)
do †Janowice Wielkie: Widna kuchnia albo klatka schodowa?
2020-02-13 20:13:52 (6 lat temu)
Stenek
 
do †Janowice Wielkie: Jaki hotel ?????? przecież tu jest wiele mieszkań! Czy w każdym mieszka ta sama rodzina? no nie, więc ukłąd pomieszczeń jest powtarzalny dla wielu mieszkań, dla wszystkich właściwie
2020-02-14 00:39:07 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Klatkę bym odrzucił, chyba że to same kawalerki. Kuchnia też nie, bo fiśla. Eugeniusz zapewne wie ale nie powie hehe
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-02-13 20:35:37 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Okna zklatki są od ulicy.
2020-02-13 21:06:28 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do †Janowice Wielkie: Klatki schodowe mają swoje okna z drugiej strony (od frontu) a tu muszą być pomieszczenia sanitarne.
2020-02-13 20:50:25 (6 lat temu)
do fantom: No różnią się trochę od tych niżej jednak i od frontu też są. No to mieszkanka nie za duże - 1 pokój, kuchnia i łazienka (może i nawet z hajźlem)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-02-13 20:58:12 (6 lat temu)
fantom
 
do †Janowice Wielkie: Na ostatniej kondygnacji są to okienka strychu - po obu stronach.
2020-02-13 21:01:48 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do fantom: Tak, ale tylko w tym bloku, sąsiednie już ich nie mają.
2020-02-13 21:04:15 (6 lat temu)
Stenek
 
do fantom: Tak jest. Okienka na strychu to normalna rzecz: i jako doświetlenie strychu i jako wentylacja. Dawniej wszyscy wieszali "duże pranie" na strychu, tak to pamiętam
2020-02-14 00:42:06 (6 lat temu)
fantom
 
do ZPKSoft: Bo nie mają strychu tylko stropodach.
2020-02-13 21:06:02 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Mają na ulicy Kolbego 3,5,7,9
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2020-02-13 21:09:57 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Nowaka Ignacego - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet