starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. kujawsko-pomorskie Toruń Stare Miasto bu. Filadelfijski Limnigraf IMGW nad Wisłą

13 czerwca 2020 , Bulwar Filadelfijski - budynek limnigrafu czyli wodowskazu, zbudowany w 1899 roku, wzorowany na norweskiej architekturze drewnianej, projektu H. Bindemanna, mieszczący limnigraf, rejestrujący wahania poziomu wód Wisły - obecnie stacja pomiarowa Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej.

Skomentuj zdjęcie
legion
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 7 miesięcy 13 dni
Dodane: 16 czerwca 2020, godz. 23:26:08
Autor zdjęcia: legion
Rozmiar: 1700px x 1275px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: Canon PowerShot SX510 HS
1 / 500sƒ / 5.6ISO 8030mm
0 pobrań
451 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia legion
Obiekty widoczne na zdjęciu
Limnigraf IMGW nad Wisłą
więcej zdjęć (9)
Architekt: H. Bindemann
Zbudowano: 1899
Budynek Limnigrafu, wybudowany w 1899 roku. Stoi nad Wisłą przy Bulwarze Filadelfijskim. Umieszczona w jego wnętrzu aparatura służy do ciągłego pomiaru stanu wody w Wiśle. Należy do Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jego bieżące wskazania:
bu. Filadelfijski
więcej zdjęć (832)
Dawniej: Graf-Spee-Ufer, Am Pilz, Uferstr. Nadbrzeżna
Bulwary nadwiślańskie, ciągnące się wzdłuż Wisły na całej długości murów miejskich i dalej w obie strony, są jednym z najbardziej ulubionych miejsc spacerowych. Zostały zbudowane na miejscu dawnego nabrzeża portowego, funkcjonującego od początku istnienia miasta aż do lat 70. XX w. W 1976 r. nadano obecną nazwę nawiązującą do amerykańskiego miasta partnerskiego Torunia. Główną część dawnego portu od Bramy Ducha Św. do Bramy Żeglarskiej zajmowały urządzenia portowe, 200-metrowy drewniany pomost wyładunkowy, żuraw, magazyny towarowe i inne, a od 1585 r. całe nabrzeże portowe było wybrukowane. Tętniło więc tu niegdyś bujne życie, wypełnione gromadkami żeglarzy i kupców uwijających się przy dziesiątkach żaglowców przycumowanych do nabrzeża, skąd transportowano wyładowywane towary zamorskie do olbrzymich spichrzy, piwnic i składów. Do portu toruńskiego przybijały w średniowieczu statki pełnomorskie, a wielkim handlem morskim, wg zachowanych wykazów z XIV w., trudniło się aż 172 kupców toruńskich.