starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.62
Skomentuj zdjęcie
stoik
 
do marek45: obecnie jak wiadomo stoi w centrum Wisły i mieści się tam informacja turystyczna. ale już chyba wiele razy o tym pisałem.
2026-05-19 13:53:53 (miesiąc temu)
marek45
+1 głosów:1
do stoik: Brak autora
2026-05-19 15:03:48 (miesiąc temu)
stoik
 
do marek45: a po co Ci potrzebny autor ? te pocztówki były wydawane w wielotysięcznych nakładach. z autorów kojarzę chyba tylko Falkiewicza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 19:37:28 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do marek45: Juź jest ☺
2026-05-21 20:32:45 (miesiąc temu)
stoik
 
do vetinari: jakże pięknie. moi drodzy i najmilsi. Czesilowi zależy na oryginałach ponieważ to kolekcjonuje. Sprzedałem mu kiedyś oryginalne zdjęcie Trzeciego Jazu na kartoniku. Za 100 złotych. Prawdopodobnie jedyne takie. Ale nie dla pieniędzy. Tylko żeby trafiło w dobre ręce. Wiele by o tym opowiadać. Ale mi się nie chce.
2026-05-21 23:20:58 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik: - oryginalny Jastrzembski. Nie zależy mi na pieniądzach. Prawdopodobnie jedyny istniejący egzemplarz. A nawet na pewno.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 23:24:54 (miesiąc temu)
mar
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 14 dni
Dodane: 26 listopada 2009, godz. 18:37:04
Autor: S. Czernelecki ... więcej (14)
Rozmiar: 900px x 627px
5 pobrań
2012 odsłon
5.62 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mar
Obiekty widoczne na zdjęciu
schroniska turystyczne
Zbudowano: 1898
Zlikwidowano: 1985
Dawniej: Pałacyk myśliwski Habsburgów

Schronisko zostało w 1985 r. przeniesione do centrum Wisły

.


Zbudowano: 1973-1979
ul. Czarna Wisełka
więcej zdjęć (70)