starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.96
Skomentuj zdjęcie
Witia, wcześniej. W 1927 nasi zafundowali murowaną strażnicę, Niemce podobnie. Te drewniaki, chętnie fotografowane, jak widać po ilości fot, to pewno z początku istnienia podziału, który przez Niemców uznawany był za krzywdzący.
2010-12-18 19:01:56 (15 lat temu)
Dancia,na wszystkich zdjęciach są baraki drewniane z datami ok 25-30.
2010-12-18 19:12:51 (15 lat temu)
do wito,: Ale te daty nadali wstawiający zdjęcia. Po kiego barak drewniany, kiedy nasi mieli od 27 r. taki budynek , a Niemce jeszcze większy .
2010-12-18 19:20:20 (15 lat temu)
wito,
Na stronie od 2006 styczeń
20 lat 4 miesiące 29 dni
Dodane: 18 grudnia 2010, godz. 18:51:44
Rozmiar: 1100px x 706px
4 pobrania
4140 odsłon
5.96 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia wito,
Obiekty widoczne na zdjęciu

Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową.


ul. Graniczna
więcej zdjęć (69)
Dawniej: Świerczewskiego Karola, gen.