starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6

Kresy Fotopolska Fotopolanie w akcji

29 lipca 2020 , Zbiornik wodny Źermanice ( Vodní nádrž Žermanice ) - Szobiszowice ( Soběšovice ) - widok z zapory. Zagadka co może oznaczasz ten układ dłoni (oprócz Ok) ? Lewa moja a prawa vetiego

Skomentuj zdjęcie
vetinari
+2 głosów:2
Dobrze źe stalem po prawej stronie, na lewej by byl widoczny ten pęcherz ☺☺☺
2020-08-04 19:09:17 (5 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do vetinari: Jedna kawa i jeden pęcherz :-)
2020-08-04 19:11:56 (5 lat temu)
do piotr brzezina : ☺☺☺
2020-08-04 19:16:23 (5 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
Dwóch rządzących ;-) Takie pokazanie kciuka jest symbolem władzy, siły i dominacji, czyli "palec nacisku" ;-)
2020-08-04 19:25:48 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ciekawe, tego niewiedzialem....niestety, mój kciuk jest dla mnie symbolem dobrej pracy lekarzów na chirurgii.....35lat temu mi jakoś pozostal w rękawicy która leźala u mojich nóg.☺☺☺ 4 godziny leźalem na sali. Chociaź go mam do dziśaj, nacisk z nim jest sci-fi. Jest nieruchomy....☺☺☺ Chyba nie to mial Piotr na mysly zadając to pytanie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2020-08-04 19:41:57 (5 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nawet nie wiedziałem, ale nie ma to nic wspólnego z władzą lub rządami. Pytanie ma tez coś wspólnego z tą szczeliną :-)
2020-08-04 19:47:46 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do vetinari: Raczej podpowiem o co chodzi, szczelina się znajduje dokladnie w polowie tami. Ja stoje po stronie tz.Laska

Więc Piotr stoji po stronie........
2020-08-04 20:02:53 (5 lat temu)
Wacław Grabkowski
+1 głosów:1
Dotąd doszli, piwosz Szejk i abstynent Brzezina w nadziei na spotkanie z Wacławem.
Ale WG wspina się na górę doskonałości w Japonii ;)
A jeżeli nie umieją pływać to pozostaje im się taplać w swoim sosie.
2020-08-04 20:14:56 (5 lat temu)
vetinari
+7 głosów:7
do Wacław Grabkowski: Wacku, tak jak pisalem wcześniej, Hašek chociaź pijany, napisal wielkie arcidziela..Hašek byl teź zapalonym komunistą, byl i oficialny bigamista...daleko Ci do niego, daleko. Wiec pozostaw to bazgrolenie na inny portal....Przypomni sobie losy Marsjasza, który teź podskakiwal kdzie niemial i do kogo niemial przyśedl źywcem o swoją skóre ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2020-08-04 20:19:14 (5 lat temu)
ylooC
+7 głosów:7
do vetinari: Nie dyskutuj - Wacek ma dzisiaj "piątek"
2020-08-04 20:21:59 (5 lat temu)
vetinari
+4 głosów:4
do ylooC: Czuć aź do Těšína ☺☺☺
2020-08-04 20:23:32 (5 lat temu)
piotr brzezina
+6 głosów:6
do Wacław Grabkowski: Musiał bym Ci coś napisać ale Ty i tak nic nie zrozumiesz bo jesteś ......... Szkoda, bo zaraz znajdą się inspektorzy i zamkną dyskusję i chętni którzy by chcieli podyskutować na temat zdjęcia nie będą mogli. Powinni wprowadzić indywidualną blokadę do dyskusji .
2020-08-04 20:27:27 (5 lat temu)
vetinari
+4 głosów:4
Stojimy na miejscu, kdzie kiedyś plynela rzeka Łucyna, rzeka byla granicą pomiedzi Polską i owczesna Czechoslowacjią w 1938 r.
2020-08-04 20:31:23 (5 lat temu)
do vetinari: Obecnie po Twojej stronie są Morawy tak ?
2020-08-04 20:49:08 (5 lat temu)
vetinari
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Nie, Morawy są więcej na poludnie, ten region ma nazwe Lašsko...
2020-08-04 20:53:11 (5 lat temu)
ylooC
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Za dużo napoju magicznego Panoramiksa
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: magiczny
2020-08-04 21:42:19 (5 lat temu)
Desperado
+1 głosów:1
Niektórzy świętują o jeden dzień za wcześnie. Dopiero dzisiaj mamy Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowarstwa :)
2020-08-05 10:54:10 (5 lat temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
Do wszystkich piszących o WG, wstrzymajmy się w komentarzach o jego chorobie (jeżeli on ją ma), jest to choroba działająca na umysł i nogi człowieka i on nie wie co czyni i gdzie idzie (znam to z doświadczenia)
Prośba do Neo o zablokowanie kol. WG pisania komentarzy (na jakiś czas).
2020-08-05 14:05:05 (5 lat temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 17 dni
Dodane: 4 sierpnia 2020, godz. 16:23:29
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 2000px x 1333px
Licencja: CC-BY-NC-ND 3.0
Aparat: NIKON D5300
1 / 500sƒ / 9ISO 20024mm
0 pobrań
566 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)