starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
vetinari
+1 głosów:1
Jurku poprawilem nazwe obiektu, poprostu tylko kamienica przy...itd. Cafe Bar jutro albo pojutrze mogą zlikwidować, ale kamienica pozostaje ☺. Przy obecnym kryzysu uslug gastronomicznych zpowodowanym epidemia, wiele podobnych punktów gastronomicznych poprostu znika. i co dumerowania obiektów. W Czechach mamy podwójne numerowanie domów. Tu masz link do diskusii na ten temat.

W nazwie obiektu podajemy ten pierwszy numer, natomiast w opusu obiektu podajemy obydwa numery.
2020-10-20 08:25:34 (5 lat temu)
JureK
+1 głosów:1
do vetinari: Serdeczne dzięki, co doświadczenie to doświadczenie. Veti jesteś wielki.Nie ukrywam,że ta Wasza podwójna numeracja sprawia mi kłopot,bo nie bardzo ją rozumiem.Zakładaj na Fp Czechy, bo marnują mi się zdjęcia z: Bartošovice, Bilovec, Bukovec, Dolní Benešov, Frenštát ,pod Radhoštěm,Frýdek-Místek,Fulnek ,Hlučín-Darkovičky,Hradec nad Moravici, Hukvaldy, Jablunkov, Javornik ,Kravare,Krnov ,Kromeriż,Mikulov,Nezbudská Lúčka,Nowy Jiczin, Ołomuniec, Opava, Ostrava, Petrovice, Prstna, Radun, Silherovice,Šternberk,Studenka,Sudice,Velke Hostice,Znojmo itp:).Pozdrowienia.
2020-10-20 22:43:09 (5 lat temu)
vetinari
+2 głosów:2
do JureK: ☺☺☺, jeźeli ja jako Czech jestem aktiwnym fotopolanem, czemu niemoźeś zostać ty jako Polak zakladający podobny portal u nas ☺☺☺
2020-10-22 18:58:30 (5 lat temu)
JureK
+3 głosów:3
do vetinari: Veti, to niestety jest ponad obecne moje możliwości informatyczne.Nie mam aż tak wielkiej wiedzy w tym zakresie.Ja w sprawach komputerowych jestem wyłącznie operatorem, a nie programistą.Również nie mam w Czechach tak dużych wejść, aby to formalizować. A tak w ogóle to jestem za stary,mam prawie 70 lat i niewiele mi już pozostało do "osierocenia" portalu:) Owszem z przyjemnością i wielką radością byłbym aktywnym fotoczecholaninem i z pewnością jeszcze więcej zwiedzałbym Wasz piękny kraj :) Pozdrawiam serdecznie w tym ciężkim czasie...
2020-10-22 19:45:59 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do JureK: Dziękuje, i teź pozdrawiam z obecnie zamkniętego mieszkania i kraju....☺☺☺
2020-10-22 20:22:42 (5 lat temu)
do vetinari: Pocieszę Cię.My też czujemy się jak w więzieniu:(
2020-10-22 20:27:04 (5 lat temu)
JureK
Na stronie od
0 dni
Dodane: 19 października 2020, godz. 18:20:12
Autor zdjęcia: JureK
Autor: JureK ... więcej (13529)
Rozmiar: 1678px x 2000px
Aparat: DSLR-A300
1 / 800sƒ / 10ISO 80022mm
0 pobrań
718 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia JureK
Obiekty widoczne na zdjęciu
pl. Masaryka 28
więcej zdjęć (2)