starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Chyba zle przypisanie, bo staciji niewydać ☺
2020-11-05 10:29:08 (5 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2020-11-05 14:00:22 (5 lat temu)
da signa
Na stronie od 2018 czerwiec
7 lat 11 miesięcy 29 dni
Dodane: 4 listopada 2020, godz. 23:07:31
Autor zdjęcia: da signa
Rozmiar: 997px x 1500px
Aparat: NIKON D3200
1 / 250sƒ / 10ISO 40048mm
0 pobrań
521 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia da signa
Obiekty widoczne na zdjęciu
stacje
Zbudowano: 1885
Dawniej: Ratibor Süd
Zbudowano: 1855

Linia Racibórz Głubczyce została otwarta w 1855 roku dla ruchu pasażerskiego na odcinku Racibórz - Lekartów, natomiast 1 października 1856 roku uruchomiono linię do Głubczyc. W tym też roku 1856 roku rozpoczęto przewozy towarowe. W 2000 roku zamknięto tę linię dla ruchu pasażerskiego.


Linie kolejowe w Polsce
więcej zdjęć (10)