Linia Racibórz Głubczyce została otwarta w 1855 roku dla ruchu pasażerskiego na odcinku Racibórz - Lekartów, natomiast 1 października 1856 roku uruchomiono linię do Głubczyc. W tym też roku 1856 roku rozpoczęto przewozy towarowe. W 2000 roku zamknięto tę linię dla ruchu pasażerskiego.
|
proszę czekać...
Linia kolejowa nr 177 Racibórz - Pietrowice Głubczyckie - obiekty i wydarzenia  |
|
|
|
Linia kolejowa nr 177 Racibórz - Pietrowice Głubczyckie w powiatach:
|
|