|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.98
Lata 1950-1956 , Gdzieś w Nowej Hucie i wyczekiwanie na kolegów-sportowców (przed spartakiadą http://malopolskie.fotopolska.eu/172253,foto.html"Skomentuj zdjęcie |
11 pobrań 12433 odsłony 5.98 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia TW40 Obiekty widoczne na zdjęciu Propaganda PRL-u więcej zdjęć (131) Dzielnica XVIII Nowa Huta więcej zdjęć (127) Dawniej: Mogiła, Pleszów, Branice, Krzesławice Kraków - zdjęcia niezidentyfikowane więcej zdjęć (431) |