|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
1919 , Wojna polsko-ukraińska 1918-1919 |
Fotografia zrobiona jest na dworcu ale w Przemyślu na zdjęciu jest poć P.P 3 Lis-Kula. Poć ten nigdy nie był w Sanoku 2023-07-17 21:46:44 (2 lata temu)
2024-01-02 16:17:04 (2 lata temu)
do marek45: Marku, to zdjęcie, które jest w linku opisano błędnie. Tak, jak napisał pkp, to ewidentnie PP. 3. "Gromobój" miał oznaczenie to PP. 6. Dodatkowo układ płyt nie pasuje do "Gromoboja" 2024-01-02 18:08:35 (2 lata temu)
|
|
Na stronie od 2019 wrzesień
6 lat 9 miesięcy 11 dni |
![]() |
stacje
|