| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Stacja kolejowa Przemyśl Główny
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Przemek (NR)
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2021-05-19 14:09:56 (5 lat temu)
marek45
 
1916
2026-04-03 21:55:57 (2 miesiące temu)
marek45
 
+1 głosów:1
W tamtych latach plac nosił imię Dąbrowszczaków.
2019-07-24 23:20:13 (6 lat temu)
yani
 
+1 głosów:1
Wymiana (bonczek_hydroforgroup).
2023-08-26 18:35:18 (2 lata temu)
Pewnie polski parowóz ze Lwowa z nową słuszną tablicą na przedzie...
2016-06-25 15:14:19 (10 lat temu)
po 17 września wszystko stało się radzieckie i powiesili krasnuju zwiozdu na przodzie
2017-05-25 21:02:39 (9 lat temu)
Borg
 
+2 głosów:2
Zdjęcie nie zostało zrobione na stacji Przemyśl Główny. Po lewej widać wysoki nasyp, którego w Przemyślu w okolicach stacji nigdy nie było. Nie jestem pewien czy to w ogóle może być Przemyśl
2023-06-03 01:08:42 (3 lata temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
Znalazłem to zdjęcie z datowaniem 22.03.1941
2023-08-11 00:27:31 (2 lata temu)
esski
 
do labeo7: No to kup, będzie lepsza kopia, zdecydowanie lepsza :)
2023-08-11 00:33:03 (2 lata temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
do esski : Sam sobie kup ;) chodziło mi tylko o datowanie zdjęcia.
2023-08-11 01:09:28 (2 lata temu)
esski
 
do labeo7: Kupię, ale poczekam, aż dobijesz swoimi kupionymi zbiorami do kilkuset egzempklarzy., Pójdziemy wtedy "łeb w łeb". A i fotopolskie zbiory na tym nie ucierpią.
2023-08-11 11:29:50 (2 lata temu)
Dana
 
Podmiana
2024-01-31 18:42:22 (2 lata temu)
pkp
 
+1 głosów:1
Fotografia zrobiona jest na dworcu ale w Przemyślu na zdjęciu jest poć P.P 3 Lis-Kula. Poć ten nigdy nie był w Sanoku
2023-07-17 21:46:44 (2 lata temu)
marek45
 
2024-01-02 16:17:04 (2 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do marek45: Marku, to zdjęcie, które jest w linku opisano błędnie. Tak, jak napisał pkp, to ewidentnie PP. 3. "Gromobój" miał oznaczenie to PP. 6. Dodatkowo układ płyt nie pasuje do "Gromoboja"
2024-01-02 18:08:35 (2 lata temu)
pkp
 
+1 głosów:1
Fotografia zrobiona jest na dworcu ale w Przemyślu na zdjęciu jest poć P.P 3 Lis-Kula. Poć ten nigdy nie był w Sanoku.
2023-07-17 21:47:48 (2 lata temu)
pkp
 
+1 głosów:1
Przemyśl
2023-07-17 21:48:27 (2 lata temu)
pkp
 
+2 głosów:2
Tak dokładnie wzięte z Karty tyle że nikt nie pochylił się nad identyfikacją zdjęć. Jak już pisałem pociąg P.P 3 nigdy nie był w Sanoku więc skąd podejrzenie że to Sanok.
na tej fotografii widać charakterystyczny budynek na stacji w Sanoku nie było budynku ustawionego w ten sposób do toru.
Po zapoznaniu się z kilkoma innymi fotografiami mogę powiedzieć że na zdjęciu na 100% nie jest to Sanok a czy to jest Pan Borczyk z synem tego nie wiem ale raczej wątpię.
2023-07-19 11:39:40 (2 lata temu)
pkp
 
+2 głosów:2
Tak Jestem pewien na 200% że to Jest Przemyśl. Nie wiem tylko kto jest na zdjęciu. Na drugim zdjęciu widać ścianę szczytową parowozowni w Zagórzu takiej parowozowni nie było więc to nie Zagórz.
2023-07-19 17:46:42 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do pkp: Rozumiem, że identyfikacja na podstawie opisu zdjęcia i P.P.3 ? bo nic innego nie umożliwia lokalizacji.
2023-07-18 11:42:31 (2 lata temu)
Woj11
 
2023-07-18 12:05:14 (2 lata temu)
do pkp: I jesteś pewien źe to Przemyśl ? Widocznie masz na ten temat coś do powiedzenia, i ewidentnie nam wlaśnie ktoś taky jak tym moźe pomóc w edytowaniu. Na dfrógym zdjięciu jest w opise podane źe moźe Zagórz....
2023-07-19 11:48:31 (2 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do pkp: Ok, na Twoją odpowiedzalnoścz dopisuje do Przemyśla, i jeźeli się pokaźe źe to jest błąd, to Ci wyśle na priwat moje zdjięcia w kąpielowkach ☺
2023-07-20 08:41:24 (2 lata temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
Pan Alfons był ministrem komunikacji w latach 1928-32
2025-02-19 20:14:01 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Woj11: Zawęziłam datowanie.
2025-02-19 20:16:41 (rok temu)
Borg
 
+1 głosów:1
To zdjęcie już było:
Z tym, ze nowe jest wyraźniejsze i trochę szersze.
2025-04-28 12:37:51 (rok temu)
do Borg: Posprzątane.
2025-04-28 12:40:23 (rok temu)
2025-10-14 17:59:15 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
23 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Dworzec kolejowy w Przemyślu.
Ty23-173 w Przemyślu
1910
-
1918
1910
-
1919
1919
-
1919
1919
-
1919
1919
-
1919
1919
-
1939
1919
-
1939
1928
-
1937
1937
-
1940
1939
-
1940
Stacja kolejowa Przemyśl Główny na innych zdjęciach
Stacja kolejowa Przemyśl Główny - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet