starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Tutaj raczej niewiem gzie ulokować....
2021-02-04 15:43:33 (5 lat temu)
do vetinari: Trochę jak jakiś rynek. lub plac.
2021-02-04 15:44:42 (5 lat temu)
do da signa: Jak będe mial troche czasu, to się porozglądam....
2021-02-04 16:12:23 (5 lat temu)
fantom
+2 głosów:2
do vetinari: Budynki nie istnieją, a stały tutaj:
Wyburzone przy budowie drogi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-02-04 19:38:26 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do fantom: Dziękuje, dopisze do ulicy. Wlaśnie tak myślalem źe to gzieś w tym miejscu. Wiele budynków w Trzyńcu poznikalo. swoją drogą.....jak to zgadleś ??☺☺☺
2021-02-04 19:43:51 (5 lat temu)
fantom
+1 głosów:1
2021-02-04 19:44:48 (5 lat temu)
Dziękuję , panowie :)
2021-02-04 19:45:00 (5 lat temu)
do fantom: Jakoś niewidze podobieństwa..."prześkadza" mi ten "blokowiec" po lewej.
2021-02-04 19:55:30 (5 lat temu)
fantom
+1 głosów:1
do vetinari: Porównaj niższy budynek ze zdjęcia, z budynkiem stojącym z lewej strony z ostatniego linku.
2021-02-04 20:01:54 (5 lat temu)
vetinari
+1 głosów:1
do fantom: No szyld tam jest, kominy teź pasują..szacuneczek....☺☺☺
2021-02-04 20:04:40 (5 lat temu)
da signa
Na stronie od 2018 czerwiec
7 lat 11 miesięcy 29 dni
Dodane: 3 lutego 2021, godz. 22:26:47
Rozmiar: 2527px x 3520px
1 pobranie
1169 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia da signa
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. 1 Maja (1. máje)
więcej zdjęć (21)