| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński zachodni

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

1938 - przyłączenie Zaolzia do Polski - Trzyniec

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Krzyś_
 
2021-01-17 22:09:58 (5 lat temu)
I po niecałym roku bezpowrotna utrata tych ziem.
2021-01-17 22:19:42 (5 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Podmiana
2021-02-04 16:06:24 (5 lat temu)
Tutaj raczej niewiem gzie ulokować....
2021-02-04 15:43:33 (5 lat temu)
Dziękuję , panowie :)
2021-02-04 19:45:00 (5 lat temu)
do vetinari: Trochę jak jakiś rynek. lub plac.
2021-02-04 15:44:42 (5 lat temu)
do da signa: Jak będe mial troche czasu, to się porozglądam....
2021-02-04 16:12:23 (5 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do vetinari: Budynki nie istnieją, a stały tutaj:
Wyburzone przy budowie drogi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-02-04 19:38:26 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do fantom: Dziękuje, dopisze do ulicy. Wlaśnie tak myślalem źe to gzieś w tym miejscu. Wiele budynków w Trzyńcu poznikalo. swoją drogą.....jak to zgadleś ??☺☺☺
2021-02-04 19:43:51 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
2021-02-04 19:44:48 (5 lat temu)
do fantom: Jakoś niewidze podobieństwa..."prześkadza" mi ten "blokowiec" po lewej.
2021-02-04 19:55:30 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do vetinari: Porównaj niższy budynek ze zdjęcia, z budynkiem stojącym z lewej strony z ostatniego linku.
2021-02-04 20:01:54 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do fantom: No szyld tam jest, kominy teź pasują..szacuneczek....☺☺☺
2021-02-04 20:04:40 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
To jest chyba Trzyniec, widok z ulici 1.Maja w kierunku ulicy Žižky....
2023-10-10 07:58:22 (2 lata temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do vetinari: Brawo "sokole oko" :) Rzeczywiście jest błąd w opisie. Przeniosłam fotkę.
2023-10-11 03:25:59 (2 lata temu)
3 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet