|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
22 lutego 2021 , Opuszczony budynek na terenie GONAR-u. Według Tubylca z portalu Eksploratorzy jest to niedokończony budynek, w którym miał być biurowiec. Tylko czemu GONAR go nie zburzy? |
IMO wygląda nawet bardziej na niedokończony niż opuszczony, ale czekam bardzo mocno aż ktoś coś napisze więcej. Spróbuję też maila wysłać do GONAR-u. 2021-08-16 01:16:42 (4 lata temu)
do Milena Sontowska: Komentarz nieaktualny, dowiedziałam się już ;) 2021-08-16 01:30:42 (4 lata temu)
do Milena Sontowska: I jakie wieści? 2021-08-16 08:25:12 (4 lata temu)
Burzenie kosztuje, nadto czasem pojawiają się problemy własnościowe. 2021-08-16 08:26:39 (4 lata temu)
do Jarosław Dubowski: To, co w opisie - ów moloch to miał być biurowiec fabryki MOJ. Przez teren MOJ (na Załężu) miały iść tory KRR (Kolei Ruchu Regionalnego), dlatego MOJ postanowiono przenieść na teren GONAR-u (GONAR i MOJ były firmami pokrewnymi). Wybudowano szkielet hali dla MOJ i właśnie rozpoczęto budowę widocznego biurowca dla nich. Upadł PRL, z KRR zrezygnowano, halę zburzono, a to coś zostało :) Cały wątek to wyjaśnia 2021-08-16 19:45:47 (4 lata temu)
|
|
Na stronie od 2020 styczeń
6 lat 5 miesięcy 15 dni |