starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. wielkopolskie powiat jarociński Jarocin Park Pomnik

19 lipca 2022 , Tego drzewa nie ruszy ani kornik, ani korozja.

Skomentuj zdjęcie
Joanna Syrenka
+3 głosów:3
No nieźle. Można powiedzieć, że nieźle się wstrzeliłeś...
2022-08-21 01:03:59 (3 lata temu)
Anneob
+6 głosów:6
Kpienie ze ś.p. polskiego Obrońcy Lasów Państwowych . Das ist fantastisch. Gratulacje…
2022-08-21 01:49:44 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
+13 głosów:13
do Anneob: "Obrońcy" raczej. Największą kpiną było postawienie pomnika temu kacykowi partyjnemu.
2022-08-21 10:12:02 (3 lata temu)
Dana
+2 głosów:2
Mam cichą nadzieję, że to jakiś heppening a nie realny pomnik ... i jak tu z dociekliwymi dzieciakami wybrać się na spacer?
2022-08-21 10:32:32 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
+3 głosów:3
do Dana : Dwa w jednym - realny pomnik i happening w postaci oblania farbą.
2022-08-21 10:50:40 (3 lata temu)
Anneob
+5 głosów:5
Od wieków, w naszej kulturze, wypowiadanie się źle o Zmarłym było nie do pomyślenia, Dyskwalifikowało i wykluczało ze wspólnoty.
2022-08-21 11:06:19 (3 lata temu)
mag
+12 głosów:12
do Dana : Burmistrz postawił "cichcem", bez akceptacji mieszkańców - to nastąpiła reakcja. Pomnik jak najbardziej realny, nie chciano go w Małopolsce - burmistrz chciał się "podlizać" ...podobno osobiście go wyczyścił .
2022-08-21 11:29:39 (3 lata temu)
Ełk•Lyck Fotomuzeum
+12 głosów:12
do Anneob: Mam nadzieję, że w waszej kulturze ta zasada nie dotyczy Hitlera, Stalina, seryjnych morderców i innych ewidentnie złych ludzi.
2022-08-21 11:59:48 (3 lata temu)
Anneob
+3 głosów:3
Po pewnych wpisach, zastanawiam się, czy nadal jestem na polskiej stronie
2022-08-21 14:43:53 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+12 głosów:12
do Anneob: Jakby Ciebie posłuchać, to i pomnik Dzierżyńskiego stałby do dziś na placu Bankowym w Warszawie, a pomnik Bieruta na Podzamczu w Lublinie, a to też Polacy byli, bo widzę, że zaczynasz powątpiewać w polskość tej strony. Polska nie jest PO-wska, ani PiS-owska. Nie mam obowiązku czcić łobuza, tylko dlatego że jest Polakiem, a już na pewno dlatego, że był pisowskim aparatczykiem. To zwolennikom PiS coś się od lat pierdzieli, że tylko oni są Polakami.
2022-08-21 15:10:51 (3 lata temu)
Anneob
+3 głosów:3
…właśnie odjechał kolejny tramwaj. Była okazja…
2022-08-21 15:18:58 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+7 głosów:7
do Anneob: Ty nie licz tych tramwajów i straconych okazji tylko się może którymś zabierz? ;-)
2022-08-21 15:36:47 (3 lata temu)
Anneob
+2 głosów:2
Osławiony ‘’język miłości’’. Nie przypominam sobie abym z kimkolwiek (na Stronie) przechodził na ‘’ty’’.
2022-08-21 15:43:14 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+11 głosów:11
do Anneob: Za to ja przechodziłem, bo taka jest ogólna netykieta, nie tylko na tej stronie.
2022-08-21 15:47:37 (3 lata temu)
Anneob
+3 głosów:3
Mam nadzieję, że pozwoli mi Pan pozostać przy normalnej formie konwersacji, nieznanych sobie osób. Przy sposobności. Może ktoś bardziej ‘’rozeznany’’ wyjaśni Panu na czym polega fraza z tramwajem i w jakiej sytuacji miała zastosowanie…
2022-08-21 15:57:46 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+5 głosów:5
do Anneob: To nie ja robię problem z formą konwersacji, tylko Ty. Sam też możesz wyjaśnić, skoro ją tak często stosujesz. Nikt lepiej od Ciebie nie będzie wiedział lepiej jaka interpretacja Ci przy niej przyświeca ;-)
2022-08-21 16:01:22 (3 lata temu)
Anneob
+4 głosów:4
Jako ‘’pogrobowiec - wielbiciel’’ Krwawego Feliksa i prijezyidjenta Bolesława nie jestem godzien pomóc Panu w wyjaśnieniu. Trzeba zadać sobie trochę trudu. Podpowiem, była bardzo znana… Na tym ‘’chwatit’’.
2022-08-21 16:15:57 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+9 głosów:9
do Anneob: Ja się nie pytam co to oznacza, więc skąd pomysł, że zechce mi się tracić czas na to, by znaleźć tłumaczenie twojego bełkotu? Masz takie hrabiowskie maniery, zamiast samemu tłumaczyć się ze swoich słów, usiłujesz znaleźć kogoś kto cię w tym wyręczy, nie chcesz by cię "tykać", czyli masz wielki kij od szczotki w tyłku, współczuję.
2022-08-21 16:34:19 (3 lata temu)
Anneob
+5 głosów:5
Bravissimo!
2022-08-21 17:06:33 (3 lata temu)
mirekjot
+6 głosów:6
do Darek Pawlak: Ale dałeś popis prostactwa. Łał :)
2022-08-22 00:01:22 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+16 głosów:16
do mirekjot: Owszem. Jak ktoś zaczyna od tego, że odmawia polskości wszystkim, którzy mają inne poglądy polityczne niż on, to na galanterię nie zasługuje.
2022-08-22 00:26:09 (3 lata temu)
mirekjot
+6 głosów:6
do Darek Pawlak: Chamstwo jako oręż w walce o obronę polskości? Kuriozalne. Niezależnie od tego, jak kto i od czego zaczyna, ja jako Polak bym się pod tym nie podpisał, a Tobie jak widzę przybywa kibiców.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2022-08-22 10:30:04 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+5 głosów:5
do mirekjot: Skądże, chamstwo jest w reakcji na podłość, w białych rękawiczkach już walczono, nieskutecznie, a ja jestem pragmatykiem. Metody nie muszą mi się podobać, a pięknoduchy mogą nadal maszerować grzecznie i nie deptać trawników, poza zużytymi butami nic więcej nie osiągną.
2022-08-22 21:33:47 (3 lata temu)
mirekjot
+3 głosów:3
do Darek Pawlak: Nie pogrążaj się pragmatyku :) Skończ Waść, wstydu (sobie) oszczędź :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2022-08-22 22:08:38 (3 lata temu)
Darek Pawlak
+3 głosów:3
do mirekjot: Ja już dawno skończyłem, to ty próbujesz ciągnąć dalej.
2022-08-22 22:34:37 (3 lata temu)
ylooC
+1 głosów:1
Dajcie już sobie luzu, jedni i drudzy. Zgadzam się z jedną ze stron, ale nie chce mi się skrolować dyskusji. Cytując mnie samego "Es ist mir Schaaas egal".
2022-08-22 22:45:41 (3 lata temu)
cracusiac
+1 głosów:1
do ylooC: Scheißegal..
2022-08-22 22:54:55 (3 lata temu)
do cracusiac: Hochdeutsch, którego nie znam.
2022-08-22 23:37:36 (3 lata temu)
do ylooC: Może być kulturalnie "Ganz egal".
2022-08-23 07:59:21 (3 lata temu)
mag
Na stronie od 2010 maj
16 lat 1 miesiąc 9 dni
Dodane: 19 lipca 2022, godz. 20:41:41
Autor zdjęcia: mag
Rozmiar: 1700px x 1139px
Aparat: NIKON D3000
1 / 60sƒ / 4ISO 10022mm
0 pobrań
735 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mag
Obiekty widoczne na zdjęciu
pomniki