|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
27 czerwca 1935 , Zjazd Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Krakowie, z okazji 50-lecia istnienia. Widoczni uczestnicy uroczystości na ulicy Podzamcze. |
Ludzie siedzą na tym murku . Po prawej parter nieistniejącego już domu przy Podzamczu 12 . 2023-01-10 13:35:04 (3 lata temu)
do LEWRO: Nie ma przeszkód by dopisać do Podzamcza. 2023-02-24 19:23:53 (3 lata temu)
do LEWRO: Sorry, umknęło mi, gotowe, dziękuję. 2023-02-26 06:49:19 (3 lata temu)
|
|
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 7 dni |
Zjazd Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Krakowie, zorganizowany w dniach 27–30 czerwca 1935 z okazji 50-lecia jego istnienia, był wielką manifestacją patriotyczną i sportową. Wydarzenie zgromadziło licznych "Sokołów" z całej Polski, prezentując sprawność fizyczną oraz jedność ideową w duchu tradycji niepodległościowych,