starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Stenek
+3 głosów:3
Takie wagony z "ławkami" wzdłuż pociągu pamiętam z lat 60 XX w. Te dwie ławki to był "korytarz" zewnętrzny dla konduktora i schody dla pasażerów. Dziś korytarz jest już wewnątrz pociągu. Okna się opuszczały w dół i były blokowane taką grubą taśmą, paskiem parcianym
2023-03-10 11:23:00 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do Stenek: Tzw. boczniaki.
2023-03-10 12:39:57 (3 lata temu)
do Jarosław Dubowski: Jarku, tak przy okazji, bo się domyślam, że Ty tak jak i ja jesteś także pasjonatem elektroniki, więc chciałem polecić świetny kanał na YT Daniel Rakowiecki, extra gość i super filmiki, które uwielbiają nawet nic nie wiedzący o elektronice. No i klasyki na YT czyli Reduktor Szumu oraz RS Elektronika. Znasz je ???????? Sorry za OT
2023-03-10 20:43:03 (3 lata temu)
do Stenek: Dziękuję, znam - autor robi dobrą robotę.
2023-03-11 20:29:07 (3 lata temu)
Darek Pawlak
Na stronie od 2019 listopad
6 lat 7 miesięcy 25 dni
Dodane: 8 marca 2023, godz. 23:50:07
Rozmiar: 1900px x 1326px
Licencja: Public Domain
4 pobrania
764 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Darek Pawlak
Obiekty widoczne na zdjęciu
stacje
Wydarzenia historyczne
więcej zdjęć (6)