|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 4.48
19 czerwca 2011 , Podwórko między kamienicami na ul. Podstocznej. |
Yanek, musisz starać się nie przycinać obiektów na górze i na dole (tak jak na tym zdjęciu). Jeśli nie da się objąć całego budynku w obiektywie z braku odejścia to lepiej się skupić na jego wybranej części lub połączyć dwa zdjęcia wykonane z tego samego miejsca w programie graficznym. 2011-07-14 13:01:15 (14 lat temu)
Nie przycinałem, było mało miejsca żeby się cofnąć a ja miałem taki a nie inny aparat czyli rozklekotany Fuji S5600. Mogę jedynie obiecać że starać się będę, choć fotograf ze mnie żaden !!!. 2011-07-14 18:23:28 (14 lat temu)
do † Yanek: jest moim jednym z pierwszych zdjęć zrobionych cyfrakiem (to dopiero był klekot). Połączyłem dwa zdjęcia zrobione z różnych miejsc bo odejścia nie było wcale. Polecam takie eksperymenty. 2011-07-14 21:01:51 (14 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 marzec
15 lat 3 miesiące 14 dni |