| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Podstoczna
2
3
4
10
11
15

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Podstoczna

Dawniej: Am Milchpeter
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kavikvs
 
2011-07-14 13:02:11 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
Yanek, musisz starać się nie przycinać obiektów na górze i na dole (tak jak na tym zdjęciu). Jeśli nie da się objąć całego budynku w obiektywie z braku odejścia to lepiej się skupić na jego wybranej części lub połączyć dwa zdjęcia wykonane z tego samego miejsca w programie graficznym.
2011-07-14 13:01:15 (14 lat temu)
Nie przycinałem, było mało miejsca żeby się cofnąć a ja miałem taki a nie inny aparat czyli rozklekotany Fuji S5600. Mogę jedynie obiecać że starać się będę, choć fotograf ze mnie żaden !!!.
2011-07-14 18:23:28 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do † Yanek: jest moim jednym z pierwszych zdjęć zrobionych cyfrakiem (to dopiero był klekot). Połączyłem dwa zdjęcia zrobione z różnych miejsc bo odejścia nie było wcale. Polecam takie eksperymenty.
2011-07-14 21:01:51 (14 lat temu)
ab17
 
+1 głosów:1
Budynki znajdują się przy ulicy Podstocznej nr 10 i 14.
2022-08-23 14:24:30 (3 lata temu)
† KC
 
+2 głosów:2
Podmianka
2016-08-12 20:18:42 (9 lat temu)
mamik
 
2021-07-05 09:15:26 (4 lata temu)
elmis
 
Założyłam obiekt bo są już 3 zdjęcia,ale wstyd się przyznać, w żaden sposób nie mogę nanieść znacznika na mapę.Będę wdzięczna za pomoc :)
2018-11-26 20:08:09 (7 lat temu)
elmis
 
Zbiornik gazu to też nie elektrownia, jaki powinien być znacznik/
2018-11-26 20:09:51 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
To powinno mieć nazwę "Zbiornik Gazu", w jakim jest stanie i co jest z nim teraz dajemy w opisie, i opisie po zdjęciami.To że jezt to zabytek jest już odpowiedni oznaczone w obiekcie.
2018-11-26 20:12:19 (7 lat temu)
elmis
 
Dziękuję za pomoc i sugestie. O zakładzie przemysłowym tez myślałam.
2018-11-27 10:52:53 (7 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do elmis: Dodałem znacznik, ale jak inaczej to zakwalifikować? Chyba tylko do inne miejskie.
2018-11-26 20:14:06 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Albo zakład przemysłowy.
2018-11-26 20:23:46 (7 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-07-05 09:11:41 (4 lata temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Przy samym zbiorniku widać historyczne lampy - wydaje mi się, że ustawione dawno temu wzdłuż granicy terenu zajmowanego przez Stocznię Gdańską im. Lenina. Czy Stenek jeszcze zagląda na Fotopolskę? bo nie wiem, czy wrzucać zdjęcia samych lamp :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lepsza redakcja
2019-02-18 15:14:24 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Podstoczna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet