starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 5.99

Kresy Fotopolska Fotopolanie w akcji

3 grudnia 2003 , TW na wernisażu w Szklarskiej Porębie - jeszcze bez aparatu.

Skomentuj zdjęcie
Danuta B.
+9 głosów:9
Mamy Cię Teresko!
2011-07-14 14:27:18 (14 lat temu)
TW40
+7 głosów:7
O Matko! Usunąć to ;-) Nie liczy się ...Fotopolanin bez aparatu to jak żołnierz bez karabinu...
2011-07-14 15:16:19 (14 lat temu)
† KazimierzP
+5 głosów:5
Co chcesz? Fajnie wyszłaś, jeszcze cię nie znałem a już mi wpadłaś w o..biektyw!;-)
2011-07-14 15:46:01 (14 lat temu)
TW40
+5 głosów:5
do † KazimierzP: ;-)
2011-07-14 16:17:21 (14 lat temu)
Ciekawa ta akcja .
2026-05-18 20:20:22 (miesiąc temu)
† KazimierzP
Na stronie od 2011 luty
15 lat 4 miesiące 15 dni
Dodane: 14 lipca 2011, godz. 13:12:43
Autor zdjęcia: † KazimierzP
Rozmiar: 1216px x 822px
1 pobranie
2359 odsłon
5.99 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia † KazimierzP
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)