| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...

1973 -1975

cyzja o budowie obwodnicy W - Z zapadła 18 grudnia 1973 roku. Czasu było niewiele bo planowany odbiór całośći miał nastąpić na XXX lecie PRL-u a więc 22 lipca 1975 roku. 3 stycznia 1974 roku rozpoczęto już pierwsze prace. Koordynatorem wszelkich prac został Miejski Zarząd Ulic i Mostów. Z założenia obwodnica miała liczyć 1100 metrów i posiadać 3 pasmowe jezdnie w każdym kierunku o szerokości 10 m. Do prac przy budowie przystąpiło Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Instalacji "Instal" , Wrocławskie Zakłady Energetyczne, Dolnośląskie Okręgowe Zakłady Gazownictwa Miejskiego, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Wrocławskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych. Przejście podziemne robiła Załoga Dolnośląskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego. Trasę wstępnie szacowano na obciążenie 2,5 tysiąca pojazdów na godzinę - docelowo w 1985 r. bonczek/hydroforgroup/2006 na podstawie artykułu Adama Kiliana z Kalendarza Wrocławskiego 1975.
Skomentuj artykuł
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet