starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. wielkopolskie Poznań Stare Miasto ul. Królowej Jadwigi Multikino 51

8 kwietnia 2025 , Multikino 51 - jeden z pierwszych, jeśli nie pierwszy multipleks w Poznaniu. Obecnie w likwidacji, trwają przygotowania do fizycznej rozbiórki.

Skomentuj zdjęcie
Tak, Multikino przy Królowej Jadwigi było pierwszym tego typu obiektem w Poznaniu. Wiedziałem, że zamknęli to w "Malcie" razem z całą "Maltą", ale to też?
2025-04-08 20:51:35 (rok temu)
Joanna Syrenka
+2 głosów:2
do Tomiko: To też, jakiś miesiąc temu był pożegnalny seans, a potem kino posłużyło nawet jako obiekt ćwiczeniowy dla służb (le czy straż, czy policja to nie wiem). Podobno apartamentowce mają tu powstać.
2025-04-08 20:58:23 (rok temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do Joanna Syrenka: To kino powstało chyba w 1996 lub 1997 r.
2025-04-08 21:16:03 (rok temu)
Joanna Syrenka
Na stronie od 2016 październik
9 lat 8 miesięcy 11 dni
Dodane: 8 kwietnia 2025, godz. 20:18:58
Autor zdjęcia: Joanna Syrenka
Rozmiar: 2810px x 2000px
Aparat: MAR-LX1A
0 pobrań
538 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Joanna Syrenka
Obiekty widoczne na zdjęciu
kina
Multikino 51
więcej zdjęć (2)
ul. Królowej Jadwigi
więcej zdjęć (104)
Dawniej: Juliana Marchlewskiego