starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Ze strony Fotosoyuz.ru
2012-01-20 15:21:00 (14 lat temu)
† jaxan
Na stronie od 2005 kwiecień
21 lat 2 miesiące 1 dzień
Dodane: 20 stycznia 2012, godz. 15:12:34
Rozmiar: 1100px x 755px
8 pobrań
4156 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia † jaxan
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1936-2016
Dawniej: Reichsautobahn 9

O autostradzie ->

br />
Autostradę przechodzącą "pod" Wrocławiem zaczęto budować w 1934 roku. Miała łączyć Saarbrucken-Karlsruhe - Moguncję - Fuldę - Erfurt - Drezno - Legnicę -Wrocław - Opole - Bytom. Pierwszy odcinek na którym rozpoczęto w 1934 roku pracę to Legnica - Wrocław. Pracami kierowało powołane we Wrocławiu Główne Kierownicto Budowy.

bonczek/hydroforgroup/2007


Autostrada A18
więcej zdjęć (18)
Zbudowano: 1936-1938
Dawniej: Reichsautobahn (RAB) 9, A12 (do 1993 r.)