starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 4.91

Kresy woj. śląskie Częstochowa Częstochówka-Parkitka ul. Klasztorna Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze Dziedziniec główny Pamiątkowe dekle studzienek kanalizacyjnych

28 lipca 2006 , Nietypowy dekiel studzienki na Dziedzińcu Głównym przywieziony z Bielska Białej.

Skomentuj zdjęcie
piotr brzezina
+1 głosów:1
Dobry pomysł . Można i w taki sposób upamiętnić swój pobyt na jasnej Górze
2012-01-25 22:29:36 (14 lat temu)
pawulon
+2 głosów:2
Adam przesadzasz. To jest dekiel studzienki kanalizacyjnej, a takich na stronce jest już kilka. Co z tego że napis jest jaki jest, gdyby było napisane "dupa" to też warto by to upamiętnić. Jak by nie było jest to element infrastruktury technicznej, czyli jak najbardziej jego miejsce jest na fotopolsce.
2012-01-25 23:04:33 (14 lat temu)
† Festung
+2 głosów:2
do pawulon: Pawulon, nie wkurzaj mnie. Z gustami się nie dyskutuje. Dla mnie takie przejawy religijności są wybitnie niestrawne. Ocena zjawiska (nie zdjęcia) jest moim dobrym prawem. Z niego właśnie skorzystałem.
2012-01-25 23:57:17 (14 lat temu)
† Festung
+1 głosów:1
do † Festung: Minus nie jest ode mnie, taki małostkowy nie jestem.
2012-01-26 00:00:43 (14 lat temu)
do † Festung: Ale tu nie o gusta chodzi, tylko o dokumentację. Jako dokument to zdjęcie samo się broni, niezależnie od tego co na tym deklu jest napisane. Takie jest moje zdanie i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Argument że zdjęcie "nadaje się tylko na stronę parafii" jest tu zdecydowanie nie na miejscu.
2012-01-26 00:08:19 (14 lat temu)
Lucas
+2 głosów:2
do † Festung: Trudno się spodziewać innego napisu w takim miejscu jak Jasna Góra. Nie znaczy to że pomysł mi się podoba, po prostu rzecz była na tyle ciekawa, że zrobiłem zdjęcie.
2012-01-26 00:10:01 (14 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do Lucas: I słusznie, o to właśnie chodzi na FP.
2012-01-26 00:15:57 (14 lat temu)
† Festung
+3 głosów:3
do pawulon: Masz rację, Nie dojrzałem, że to dekiel hydrauliczny (pewnie ze Stąporka lub Końskich), myślałem, że to jakiś jasnogórski gadżet. OK, wycofuję swoją ocenę i komentarz, choć pozostaję niezmienny w ocenie tego rodzaju pobożności, dla mnie dyskusyjnej, takiej jakiejś islamskiej.
2012-01-26 00:17:08 (14 lat temu)
pawulon
+2 głosów:2
do † Festung: No, i nie nerwujsia sie tawariszcz ;)
2012-01-26 00:21:16 (14 lat temu)
† Festung
+2 głosów:2
do pawulon: Rosyjskim władam biegle (nie ukrywam), jakby Ci tu Pawulonie odpowiedzieć ? Idi Stjopa spatć. Kak i ja idu:)
2012-01-26 00:30:30 (14 lat temu)
pawel
+4 głosów:4
do † Festung: Piszemy ze Stąporkowa (taka nazwa miasta). Ten jest podpisany Bielsko-Biała. A ja tam lubię takie włazy. Zbieram fotografie tego typu. I nic na to nie poradzę, że takiego "bzika" mam. Wypada jeszcze dopisać: "amen".
2012-01-26 08:13:42 (14 lat temu)
Lucas
Na stronie od 2011 lipiec
14 lat 11 miesięcy 4 dni
Dodane: 25 stycznia 2012, godz. 22:25:32
Autor zdjęcia: Lucas
Rozmiar: 1200px x 797px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: DMC-FX01
1 / 320sƒ / 2.8ISO 805mm
0 pobrań
1258 odsłon
4.91 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Lucas
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dziedziniec główny
więcej zdjęć (70)
Atrakcja turystyczna
Zbudowano: 1382
Dawniej: Klasztor Zakonu Paulinów na Jasnej Górze
Zabytek: -
ul. Klasztorna
więcej zdjęć (2986)