starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 20 głosów | średnia głosów: 5.98
Skomentuj zdjęcie
ZPKSoft
+2 głosów:2
Jednym zimno drugim gorąco ;)
2012-03-03 15:43:02 (14 lat temu)
YouPiter
+2 głosów:2
Niezbyt przyjazne spojrzenie księdza dobrodzieja :(
2012-03-03 15:48:43 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+6 głosów:6
do YouPiter: Chyba słabo znasz księży dobrodziejów.
2012-03-03 16:49:55 (14 lat temu)
siggi
+2 głosów:2
wspaniałe !!!!
2012-03-03 19:14:59 (14 lat temu)
pawulon
+4 głosów:4
do YouPiter: Prawie lubieżne ;)
2012-03-03 19:45:11 (14 lat temu)
Jerzy Mielcarek
+5 głosów:5
do pawulon: Dobrze , że ksiądz ma sutannę......
2012-03-03 21:13:22 (14 lat temu)
do Kavikvs: A co, twarz wykazywała by inny wyraz, bardziej zakrzywiony na przyjazny ?
2012-03-03 23:36:49 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+5 głosów:5
do YouPiter: Nie ważne, co wyraża twarz. Ważne, gdzie się gapi. Ksiądz, też człowiek.
2012-03-03 23:43:11 (14 lat temu)
YouPiter
+2 głosów:2
do Kavikvs: Jechałem z takim, sam powiedział do kościelnego, że i on człowiek, bez klapek na oczach :)
2012-03-04 00:09:12 (14 lat temu)
4elza
+1 głosów:1
Świetne! Street Art...:-)
Nie żebym była specjalnie pruderyjna, ale...
2022-10-12 08:19:49 (3 lata temu)
do 4elza: ... i nie wódź nas na pokuszenie...
2022-10-12 08:27:39 (3 lata temu)
4elza
+1 głosów:1
do Woj11: Amen.
2022-10-12 08:44:21 (3 lata temu)
Askofer
+4 głosów:4
Z takiego zdjęcia nawet słynny Henri Cartier-Bresson byłby dumny. Był przecież świetnym fotografem ulicznym czytaj - fotoreporterem artystą .
2022-10-12 14:06:06 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
+1 głosów:1
do Askofer: Dzisiaj staramy się fotografować puste wnętrza i ulice. Z drugiej strony ludzie pchają do internetu swoje fotki bez umiaru i zastanowienia.
2022-10-12 16:58:06 (3 lata temu)
4elza
+3 głosów:3
do Mariusz Brzeziński: To co ludzie pokazują na fejsach, etc..., jest przerażające, ale jak sądzę nie ma związku z naszą stroną;-)
Jednak nie zmienia faktu, że zdjęcia na których pokazujemy obok architektury życie uliczne, wymowne scenki, artystyczne spojrzenie, również powinny mieć tu swoje miejsce, oczywiście pod warunkiem że ta architektura jest wyeksponowana we właściwy sposób.
2022-10-12 17:12:32 (3 lata temu)
do 4elza: Scenki rodzajowe to piękna rzecz, ale łatwo trafić na sprzeciw.
2022-10-12 17:16:36 (3 lata temu)
da signa
+2 głosów:2
do 4elza: Teraz chyba jest zakaz wchodzenia do sanktuarium w takim stroju.
2022-10-12 17:16:56 (3 lata temu)
4elza
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Jasne, aczkolwiek taka jak powyższa sprzeciwu nie budzi, przeciwnie...;-)
2022-10-12 17:20:03 (3 lata temu)
4elza
+4 głosów:4
do da signa: Ale jeszcze chust nie zalecają zakładać jak w meczetach ;-)
2022-10-12 17:21:45 (3 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
+3 głosów:3
2022-10-12 18:39:36 (3 lata temu)
x xx
Na stronie od 2012 marzec
14 lat 3 miesiące 26 dni
Dodane: 3 marca 2012, godz. 14:14:20
Autor zdjęcia: x xx
Rozmiar: 933px x 1400px
Aparat: Nikon SUPER COOLSCAN 5000 ED
9 pobrań
1622 odsłony
5.98 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia x xx
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dziedziniec główny
więcej zdjęć (70)
Atrakcja turystyczna
Zbudowano: 1382
Dawniej: Klasztor Zakonu Paulinów na Jasnej Górze
Zabytek: -
ul. Klasztorna
więcej zdjęć (2986)