|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
7 listopada 1927 , Państwowa Odbieralnia Ropy Naftowej w Modryczu — pracownicy (kierownik inż. Stanisław Rachwał pośrodku).Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 3 marca 2026, godz. 15:55:05 Źródło: inne Autor: Stanisław Rachwał ... więcej (7) Rozmiar: 800px x 596px
0 pobrań 123 odsłony 0 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Schomberg Obiekty widoczne na zdjęciu Państwowa Odbieralnia Ropy Naftowej więcej zdjęć (5) Stacja mieściła się we wsi Modrycz, znajdującej się między Borysławiem a Drohobyczem. Jej głównym zadaniem było transportowanie ropy z Borysławia i Tustanowic do drohobyckich rafinerii, wśród których największą był „Polmin”. Od 1921 do 1928 r. odbieralnią kierował inż. Stanisław Rachwał. |