|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Lata 1965-1975 , "Pamiętacie jeszcze stary przewóz w Dobrzeniu Małym ?. Ile razy tam przechodzę obok, to myślę jaki fajny zabytek - atrakcją mógł być. A kiedyś to dzięki niemu mogli ludzie się przedostać na drugą stronę i między innymi uprawiać swoją ziemię Na zdjęciu co to już chyba jego końcówka". Źródło: Leonard Karol Kokot via FB. Dziękujemy za udostępnienie ;-)Skomentuj zdjęcie
|
0 pobrań 258 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia foxi Obiekty widoczne na zdjęciu
Rzeka Odra (Opole) więcej zdjęć (399) Dawniej: Oder Przeprawa promowa (Dobrzeń Mały) więcej zdjęć (4) |