starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0

Kresy woj. śląskie powiat żywiecki Żywiec Śródmieście Rynek Południowa pierzeja rynku Rynek 22

1987 , Budynek nr 22 przy Rynku.

Skomentuj zdjęcie
Avlimoney
 
+2 głosów:2
Nieprawidłowo naświetlone.
Nieprzemyślanie skadrowane.
:)
2026-04-25 00:13:08 (2 miesiące temu)
polskup
+4 głosów:4
do Avlimoney: Wszystko zależy od tego, co chcemy pokazać. Możesz się cofnąć w czasie i nie przepalać pierwszego planu lampą błyskową. Powodzenia :)
2026-04-25 06:38:18 (2 miesiące temu)
4elza
+3 głosów:3
do Avlimoney: Jeszcze sporo musisz się nauczyć, jeśli chcesz zostać na fp ;-)
W przypadku zdjęć archiwalnych, staramy się nie komentować ich jakości, bo to jest dokument. W tym konkretnym przypadku, jedyne ujęcie w takiej formie.
Gdybyś więcej uwagi poświęcił na przeczytanie tego co jest napisane, a nie na wyszukiwanie moich zdjęć, rezultat zapewne byłby inny.
2026-04-25 06:39:33 (2 miesiące temu)
do 4elza: Nie zależy mi jakoś bardzo... :) - Bardziej sprawdzam waszą ograniczoną percepcję. - Taki eksperyment społeczny / mentalna instalacja buforowo-artystyczna. Matrix ! :P :P :P
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pszczoła
2026-04-29 00:53:28 (miesiąc temu)
do polskup: ta ta - wieem: podwójne standardy i hipokryzja: level "hard". ;)
2026-04-29 01:05:17 (miesiąc temu)
4elza
+3 głosów:3
do Avlimoney: A mówią, żeby nie pić i nie brać jak się komentuje na portalach społecznościowych...
2026-04-29 06:46:40 (miesiąc temu)
polskup
+3 głosów:3
do Avlimoney: A mógłbyś się ustosunkować do konkretnej części wypowiedzi. Na razie wyrzygałeś bezsilność z mównicy :))
2026-04-29 07:52:39 (miesiąc temu)
4elza
+2 głosów:2
do polskup: Odpuść sobie, nie ten poziom dyskusji, szkoda zdrowia.
2026-04-29 07:54:31 (miesiąc temu)
polskup
+2 głosów:2
do 4elza: Przepraszam. Masz rację. Wiesz, jak to jest: człowiek budzi się, przed trudnym dniem chce wypić kawę w miłym towarzystwie, a tu ktoś miał ciężką noc. To chcę pomóc :)
2026-04-29 08:00:16 (miesiąc temu)
4elza
+3 głosów:3
do polskup: Tu jest pomoc specjalisty potrzebna ;-)
2026-04-29 08:03:28 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do 4elza: :))
2026-04-29 08:09:33 (miesiąc temu)
Coś dziwnego się zadziało..., poznikały komentarze do kilku zdjęć...
2026-04-29 08:12:29 (miesiąc temu)
do 4elza: Ktoś, na szczęście, to pozamiatał jeszcze nim wstałem. Jestem wdzięczny. Dziękuję.
2026-04-29 08:18:28 (miesiąc temu)
4elza
+3 głosów:3
do polskup: Nie o tym mówię - przez moment przy kilku zdjęciach nie było śladu komentarzy dodanych chwilę wcześniej, ale później się pojawiły i jest oki.
Natomiast, faktycznie chrzan233 ok godz. 2, usunął wiele "radosnej twórczości" wspomnianego użytkownika, dzięki czemu straciliśmy szansę na dodatkowe emocje :-)
2026-04-29 08:26:43 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do 4elza: Aha. To ja nic nie wiem. I jeszcze raz dziękuję.
2026-04-29 08:33:50 (miesiąc temu)
do 4elza: może ty jesteś pijaczką, bo ja na pewno nie. - Dla mnie alkohol nie istnieje spekulantko.
2026-05-07 02:51:59 (miesiąc temu)
4elza
+2 głosów:2
do Avlimoney: Mało mnie interesują twoje upodobania, natomiast sposób w jaki się odnosisz na fp do innych, owszem. Arogancja i chamstwo nie jest tu standardem.
Spróbuj trochę pomyśleć (jeśli dasz radę) i zastanów się nad sobą.
Większość dodawanych przez ciebie komentarzy zostaje natychmiast usuwana, jakiś wniosek się nasuwa może?...
Albo zmienisz swoje zachowanie, albo wypad.
2026-05-07 06:24:23 (miesiąc temu)
Avlimoney
 
+1 głosów:1
do 4elza: przecież to ty zaczęłaś insynuować jakieś "pijactwo" bądź "branie". Widzę, że wykasowałaś ten komentarz.. - Hipokrytka
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: blaĆ
2026-05-07 13:32:19 (miesiąc temu)
4elza
+3 głosów:3
do Avlimoney: Niczego nie usuwałam (szósty komentarz od góry) i dalej podtrzymuję to co napisałam. Człowiek stabilny emocjonalnie nie zachowuje się w ten sposób.
Piszesz jakieś bzdury o sprawdzaniu naszej percepcji, eksperymentach społecznych, używasz niepotrzebnych epitetów, etc.
Chcesz za wszelką cenę zaistnieć, zwrócić na siebie uwagę, aż mi jest ciebie żal...
Spróbuj może w inny sposób, po prostu dodawaj zdjęcia i na tym poprzestań.
2026-05-08 05:56:30 (miesiąc temu)
do 4elza: przewidywalnaś do szpiku ;)
2026-05-08 19:36:00 (miesiąc temu)
4elza
Na stronie od 2019 luty
7 lat 4 miesiące 7 dni
Dodane: 18 kwietnia 2026, godz. 7:45:21
Źródło: www.zabytek.pl
Autor: Elżbieta Danyluk ... więcej (6)
Rozmiar: 1200px x 913px
0 pobrań
216 odsłon
0 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia 4elza
Obiekty widoczne na zdjęciu
Rynek 22
więcej zdjęć (7)
Zabytek: A- 557/91
Południowa pierzeja rynku
więcej zdjęć (6)
Rynek
więcej zdjęć (352)