| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Śródmieście

Zdrowie
Zieleń
Sport
Budowle
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1920następna
4elza
 
+1 głosów:1
Skorygowałam przypisanie.
2026-05-04 06:35:33 (miesiąc temu)
Ta tablica wisi na budynku bramnym. On nie ma oddzielnego obiektu?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-05-04 07:59:24 (miesiąc temu)
do 4elza: A do czego było przypisane wcześniej?
2026-05-04 08:01:55 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Do Starego Zamku, już jest ok.
2026-05-04 08:05:43 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Skorygowałam przypisanie.
2026-05-04 06:42:03 (miesiąc temu)
4elza
 
Mamy obiekt:
należałoby przypisać i pozostałe również.
2026-05-04 06:39:55 (miesiąc temu)
Co do widocznej scenki rodzajowej - Stary Zamek poza Muzeum mieści też Urząd Stanu Cywilnego. Warto by o tym gdzieś w obiekcie nadmienić...
2026-05-04 07:57:02 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do 4elza: Bo to zdjęcie ma podane przez Ciebie przypisanie, jak skorygowałaś to THS
2026-05-11 17:00:01 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: A ja się zastanawiałam czemu taka elegancja, pomyślałam, że po mszy pewnie...;-)
Uzupełniłam opis obiektu.
2026-05-04 08:10:39 (miesiąc temu)
do 4elza: Zamiast mszy raczej ;)
2026-05-04 10:23:59 (miesiąc temu)
do PiotrW: THS - można rozwinąć skrót?
2026-05-11 17:36:54 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do Jarosław Dubowski: Przepraszam, jak pracowałem to w mailach to znaczyło dziękuje, taki skrótowiec od tahnks
2026-05-11 18:50:14 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do PiotrW: Raczej thx ;-)
2026-05-12 06:33:32 (miesiąc temu)
PiotrW
 
do 4elza: raczej ths
2026-05-12 22:28:33 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do PiotrW: No, nie bardzo...;-)
"THS" to skrót oznaczający "Towarzystwo Haszyszu i Skuna" raczej.
2026-05-13 06:18:17 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
May obiekt "b90497" należałoby przypisać i kolejne również.
2026-04-15 06:02:13 (2 miesiące temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Piotrze jesteś aktywnym użytkownikiem i nie czytasz komentarzy pod swoimi zdjęciami?...
Skorygowałam przypisanie wszystkich.
2026-05-04 06:44:17 (miesiąc temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
Dla "fantom", do statystyki.
2023-09-18 19:25:25 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+9 głosów:9
Jest tyle zdjęć z żonami wraz z dziećmi i wnuków i mnie to nie przeszkadza przecież żyjemy w tym kraju.
2023-09-19 09:23:22 (2 lata temu)
4elza
 
Warto zakładać podobiekt dla tego napisu?, mamy już kilka, a pojawią się jeszcze kolejne.
2026-04-07 07:53:35 (2 miesiące temu)
Moim zdaniem zdjęcie powinno zostać usunięte, ponieważ pokazuje tylko reklamę napoju, a nie nazwę miasta. Przedstawianie samej reklamy jest wbrew regulaminowi strony.
2026-04-07 11:42:15 (2 miesiące temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Dziękuję postoję. Nie mój pesel i nie mój gust.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: spacja
2023-09-18 21:43:51 (2 lata temu)
do fantom: Statystyka to nie wygląd.
2023-09-19 06:20:05 (2 lata temu)
4elza
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Piotrze, a dlaczego właściwie tak robisz? To jakaś prowokacja ma być, czy coś...
2023-09-19 06:34:26 (2 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do 4elza: Kiedyś kolega fantom zwrócił uwagę, że Piotr dodaje zdjęcia przedstawiajcie jego żonę.
2023-09-19 06:38:10 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do 4elza: Szukałem w regulaminie i nie znalazłem nic co by zakazywało dodawanie zdjęć z własna żoną.
2023-09-19 07:01:03 (2 lata temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do da signa: Wiem, sama również wielokrotnie zwracałam na to uwagę, aczkolwiek to niczego nie wyjaśnia.
2023-09-19 06:41:07 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do 4elza: fantom, podaje mi ilość zdjęć z moją żoną, ale nie dokładnie. Teraz mu przypominam, żeby podawał dokładnie, statystyki nie wolno fałszować.
2023-09-19 06:58:36 (2 lata temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Nie pytam o statystyki (bo to bzdura jakaś), tylko dlaczego umieszczasz zdjęcia z żoną, czy tam kochanką (jak sam kiedyś napisałeś), wszystko jedno, nie wiem czemu to ma służyć...
2023-09-19 07:02:38 (2 lata temu)
4elza
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Jakby Ci to powiedzieć (bez urazy), to jest takie infantylne, mało profesjonalne. Bez tej postaci zdjęcie byłoby lepsze.
2023-09-19 07:05:21 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do 4elza: Ja tej statystyki nie wymyśliłem, co to przeszkadza, żona nie zasłania obiektu. Ja uważam że tak jest dobrze i dla wiadomości, mam zgodę na publikację.
2023-09-19 07:14:08 (2 lata temu)
da signa
 
+12 głosów:12
do 4elza: Ja uważam, że zdjęcia z postaciami ludzi są ciekawsze. Żona nie ma nic przeciw, regulamin nie zabrania, więc w czym problem :)
2023-09-19 07:18:34 (2 lata temu)
Jazzek
 
+6 głosów:6
do da signa: I jakoś to niezręcznie wyganiać żonę z kadru :)
2023-09-19 11:06:39 (2 lata temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
do Jazzek: Żona nie ściana. Da się przesunąć.
2023-09-19 11:12:56 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do Desperado: Po co cokolwiek przesuwać, jak to nie przeszkadza
2023-09-20 17:57:05 (2 lata temu)
fantom
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Jest jednak różnica między przypadkowym załapaniem się w kadrze, a średnio smacznym wypinaniem zadka na drabinie, zasłaniającym prawie połowę zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: spacja
2023-09-21 06:27:22 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do fantom: Ha ha ha, gdzie Ty tu widzisz zadek ?, pogubiłeś się. Twoja nienawiść do upatrzonych osób zabiera Ci racjonalne myślenie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2023-09-21 06:41:30 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+4 głosów:4
do Tomasz123: Moim zdaniem pokazuje nazwę miasta, zupełnym przypadkiem tożsamą z nazwą napoju. Pokazuje też reklamę TKB.
2026-04-07 11:47:45 (2 miesiące temu)
4elza
 
do Tomasz123: Nie chodzi o to czy zdjęcie ma być usunięte, tylko czy celowe jest zakładanie podobiektu dla samego napisu.
Przejrzałam kolejny raz cały regulamin i nie znalazłam w nim zapisów zakazujących dodawanie zdjęć z reklamami umieszczonymi w przestrzeni publicznej.
2026-04-08 06:32:23 (2 miesiące temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do Jarosław Dubowski: W niejednym mieście taki element można spotkać, np. . Też uważam, że foto powinno zostać.
2026-04-07 11:50:40 (2 miesiące temu)
do Jarosław Dubowski: Nazwa miasta nie ma kropki i kreski widocznych razem. Dlatego jest to reklama napoju.
2026-04-07 12:14:35 (2 miesiące temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Jarosław Dubowski: Nazwa jest ta sama ale w tym wypadku to jest logo piwa co widać gdy porówna się z logiem na parasolach. I podejrzewam, że browar to postawił a nie miasto. Nie widzę powodu do zakładania osobnego obiektu.
2026-04-08 08:29:17 (2 miesiące temu)
marjallo
 
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Powinno zostać i powinno mieć podobiekt na rynku.
2026-04-07 12:14:44 (2 miesiące temu)
marjallo
 
+3 głosów:3
do mamik: Otóż nie jest to prawda, napis jest postawiony przez Urząd a nie przez browar. To, że komuś się wydaje albo podejrzewa nie jest podstawą do dyskusji z faktami.
Napis jak tysiące innych w różnych miejscowościach. A, że akurat w mieście jest browar to już inna historia. Serce obok napisu zmienia się w zależności od potrzeb i promuje wydarzenia odbywające się w Żywcu, jest to jakby słup ogłoszeniowy.
2026-04-09 08:12:20 (2 miesiące temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do marjallo: I całkowitym przypadkiem krój czcionki jest identyczny jak na logo browaru? Co za niesamowity zbieg okoliczności. Napis i logo na parasolach jest w wersji z roku 2010, od 2023 jest nowe uproszczone logo
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-04-09 08:37:55 (2 miesiące temu)
marjallo
 
+2 głosów:2
do mamik: Zapewne nie jest. Jest to produkt od nich więc z czym mają się identyfikować?
Nawet robili z tego zarzutu happening:
2026-04-09 08:55:43 (2 miesiące temu)
do marjallo: Nikt nie chce usuwać zdjęć z miasta Żywiec, także tych gdzie przypadkiem pojawia się logo, ale publikowanie zdjęć z samym logiem firmy jest niestosowne.
2026-05-14 14:09:31 (miesiąc temu)
Avlimoney
 
+2 głosów:2
Nieprawidłowo naświetlone.
Nieprzemyślanie skadrowane.
:)
2026-04-25 00:13:08 (2 miesiące temu)
4elza
 
Coś dziwnego się zadziało..., poznikały komentarze do kilku zdjęć...
2026-04-29 08:12:29 (miesiąc temu)
polskup
 
+4 głosów:4
do Avlimoney: Wszystko zależy od tego, co chcemy pokazać. Możesz się cofnąć w czasie i nie przepalać pierwszego planu lampą błyskową. Powodzenia :)
2026-04-25 06:38:18 (2 miesiące temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do Avlimoney: Jeszcze sporo musisz się nauczyć, jeśli chcesz zostać na fp ;-)
W przypadku zdjęć archiwalnych, staramy się nie komentować ich jakości, bo to jest dokument. W tym konkretnym przypadku, jedyne ujęcie w takiej formie.
Gdybyś więcej uwagi poświęcił na przeczytanie tego co jest napisane, a nie na wyszukiwanie moich zdjęć, rezultat zapewne byłby inny.
2026-04-25 06:39:33 (2 miesiące temu)
do polskup: ta ta - wieem: podwójne standardy i hipokryzja: level "hard". ;)
2026-04-29 01:05:17 (miesiąc temu)
do 4elza: Nie zależy mi jakoś bardzo... :) - Bardziej sprawdzam waszą ograniczoną percepcję. - Taki eksperyment społeczny / mentalna instalacja buforowo-artystyczna. Matrix ! :P :P :P
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pszczoła
2026-04-29 00:53:28 (miesiąc temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do Avlimoney: A mówią, żeby nie pić i nie brać jak się komentuje na portalach społecznościowych...
2026-04-29 06:46:40 (miesiąc temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do Avlimoney: A mógłbyś się ustosunkować do konkretnej części wypowiedzi. Na razie wyrzygałeś bezsilność z mównicy :))
2026-04-29 07:52:39 (miesiąc temu)
do 4elza: może ty jesteś pijaczką, bo ja na pewno nie. - Dla mnie alkohol nie istnieje spekulantko.
2026-05-07 02:51:59 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Odpuść sobie, nie ten poziom dyskusji, szkoda zdrowia.
2026-04-29 07:54:31 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do 4elza: Przepraszam. Masz rację. Wiesz, jak to jest: człowiek budzi się, przed trudnym dniem chce wypić kawę w miłym towarzystwie, a tu ktoś miał ciężką noc. To chcę pomóc :)
2026-04-29 08:00:16 (miesiąc temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do polskup: Tu jest pomoc specjalisty potrzebna ;-)
2026-04-29 08:03:28 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: :))
2026-04-29 08:09:33 (miesiąc temu)
polskup
 
do 4elza: Ktoś, na szczęście, to pozamiatał jeszcze nim wstałem. Jestem wdzięczny. Dziękuję.
2026-04-29 08:18:28 (miesiąc temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do polskup: Nie o tym mówię - przez moment przy kilku zdjęciach nie było śladu komentarzy dodanych chwilę wcześniej, ale później się pojawiły i jest oki.
Natomiast, faktycznie chrzan233 ok godz. 2, usunął wiele "radosnej twórczości" wspomnianego użytkownika, dzięki czemu straciliśmy szansę na dodatkowe emocje :-)
2026-04-29 08:26:43 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: Aha. To ja nic nie wiem. I jeszcze raz dziękuję.
2026-04-29 08:33:50 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Avlimoney: Mało mnie interesują twoje upodobania, natomiast sposób w jaki się odnosisz na fp do innych, owszem. Arogancja i chamstwo nie jest tu standardem.
Spróbuj trochę pomyśleć (jeśli dasz radę) i zastanów się nad sobą.
Większość dodawanych przez ciebie komentarzy zostaje natychmiast usuwana, jakiś wniosek się nasuwa może?...
Albo zmienisz swoje zachowanie, albo wypad.
2026-05-07 06:24:23 (miesiąc temu)
Avlimoney
 
+1 głosów:1
do 4elza: przecież to ty zaczęłaś insynuować jakieś "pijactwo" bądź "branie". Widzę, że wykasowałaś ten komentarz.. - Hipokrytka
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: blaĆ
2026-05-07 13:32:19 (miesiąc temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do Avlimoney: Niczego nie usuwałam (szósty komentarz od góry) i dalej podtrzymuję to co napisałam. Człowiek stabilny emocjonalnie nie zachowuje się w ten sposób.
Piszesz jakieś bzdury o sprawdzaniu naszej percepcji, eksperymentach społecznych, używasz niepotrzebnych epitetów, etc.
Chcesz za wszelką cenę zaistnieć, zwrócić na siebie uwagę, aż mi jest ciebie żal...
Spróbuj może w inny sposób, po prostu dodawaj zdjęcia i na tym poprzestań.
2026-05-08 05:56:30 (miesiąc temu)
do 4elza: przewidywalnaś do szpiku ;)
2026-05-08 19:36:00 (miesiąc temu)
ulec
 
+1 głosów:1
Zdjęcie zrobione z ul Świętokrzyskiej i widać najpierw ul Świętokrzyską i w tle Kościuszki na zdjęciu .
2026-04-28 15:54:26 (miesiąc temu)
ulec
 
+1 głosów:1
2026-04-28 16:07:28 (miesiąc temu)
ulec
 
+1 głosów:1
Skrzyżowanie ul. Świętokrzyskiej z ul Bracką. Na końcu ul. Brackiej dom przy al. Wolności 10:
2026-04-28 16:25:11 (miesiąc temu)
ulec
 
+1 głosów:1
Ul. Bracka na skrzyżowaniu z 3 Maja: . W głębi, za kominem w środku kadru Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica: .
2026-04-28 16:12:38 (miesiąc temu)
194 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Dzielnica Śródmieście - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Śródmieście
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet