|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
1970 , 1-F-527-98 |
Zdjęcia z tego źródła dodajemy na podstawie umowy z Fototeką (wynegocjowanej przez Danutę) wg ściśle określonych zasad. Uprasza się szanownych użytkowników o niepodbieranie samodzielnie zdjęć z tego źródła. Nieautoryzowane wrzutki będą kasowane. 2012-03-19 20:02:25 (14 lat temu)
Ale namawiamy do penetrowania tego wspaniałego żródła fotosów, jakim jest strona . Wyszukane sygnatury proszę przesyłać na skrzynkę admina (kontakt@fotopolska.pl) . Zdjęcia dostajemy specjalnie przygotowane dla nas, z mniejszą liczbą napisów (dla porównania oryginał zdjęcia na stronie fototeki 2012-03-19 21:34:24 (14 lat temu)
Pewno w kadrze nie było widać górnej części kolumn i scenografia kończy się przed głowicami kolumn. Drzwi wejściowe chyba nigdy nie były takie. A schody na biało pomalowano dla potrzeb filmu. Wtedy jeszcze nie było problemów z zamaskowaniem plastikowych okien. Pamiętam, jak kręcono tu film, szkoda, ze kolega szopa do nas nie zagląda, ucieszyłby się. 2012-03-19 21:50:40 (14 lat temu)
do Danuta B.: Kolumny też jakimś białym papierem oblepiono. 2012-03-19 21:58:12 (14 lat temu)
do Danuta B.: Przy okazji prośba i pytanie do Neo. Jak zrobić aby link ze źródła kierował do fototeki? 2012-03-19 22:00:26 (14 lat temu)
do mamik: Póki co źródło musiałoby być tylko linkiem ale na nowej FP pomyślę o klikalnych linkach będących elementem źródła. 2012-03-19 22:02:59 (14 lat temu)
To trzeba będzie zmienić na link bo na tym zależało Fototece z tego co pamiętam 2012-03-19 22:06:08 (14 lat temu)
do Danuta B.: I gdyby ktoś szukał ciekawych ujęć to musi jeszcze zwrócić uwagę na prawa autorskie. Interesują nas tylko te które w tej rubryce mają wpisane "Filmoteka Narodowa" 2012-03-19 22:09:50 (14 lat temu)
Prawdopodobnie dubler 2012-08-29 09:37:21 (13 lat temu)
do † ☻: W Fototece w podpisie zdjęcia jest Fedorowicz. 2012-08-29 10:33:51 (13 lat temu)
do Danuta B.: Szopa tu zagląda jako schoppa:) 2014-10-24 13:12:41 (11 lat temu)
do schoppa: Ale niespodzianka, kopę lat...! :) (to już chyba dokładnie 10! :) Nie zapomnę tego ciekawego i przypadkowego spotkania na ruinach dawnej restauracji Haasego :) Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek 2014-10-24 13:15:31 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Cześć Neo. Pamiętam to spotkanie, gdy pozyskiwałem kawałki restauracji Haasego:) 2014-10-24 13:44:16 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2004 wrzesień
21 lat 9 miesięcy 4 dni |
Willa wybudowana w roku 1924 dla Hansa Halpausa właściciela fabryki papierosów "Dr. Alexander Halpaus" przy pl. Solidarności 1/3/5. Autorem projektu willi był architekt Leo Schlesinger.