|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
1969 , Przy "Plastrach Miodu". Zbiory prywatne p. Iwony Seweryn.Skomentuj zdjęcie
|
1 pobranie 136 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia 4elza Obiekty widoczne na zdjęciu "Plastry Miodu" więcej zdjęć (20) Zbudowano: 1964-68 "Plastry Miodu" - pawilony handlowe przy ul. 3 Maja, wybudowane w 1968, przez firmę "InwestProjekt" z Katowic, według projektu z 1964 - Zbigniewa Webera, Jana Szewczyka i Tadeusza Szcęsnego. ul. 3 Maja więcej zdjęć (1464) Dawniej: Kolejowa, Główna, Dietlowska i Szeroka (pn. fragmenty starej cz.), Hauptstrasse, Czerwonego Zagłębia,Nowozamkowa (pocz. fragment nowej cz.) |