| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - 3 Maja 1
Obiekty w okolicy
"Plastry Miodu"
9
m
Sosnowiec
3 Maja 1 (dawny)
22
m
Sosnowiec
Piłsudskiego 7
39
m
Sosnowiec
3 Maja 3
67
m
Sosnowiec
Piłsudskiego 7a
72
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Założono obiekt, skorygowano przypisanie i opis zdjęcia.
2015-01-07 09:09:01 (11 lat temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Wymiana i znacznik na bloku przy Piłsudskiego 7A.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełn.
2022-03-20 08:11:08 (4 lata temu)
4elza
 
Kilka osób zwracało już na to uwagę - przypisanie całości ul. 3 Maja do dzielnicy Sielec jest niewłaściwe. Ja nie potrafię tego skorygować, pomoc mile widziana.
2022-03-22 05:32:06 (4 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do 4elza: Powinno być ok ;) Ulica przebiega przez Sielec, Środulę i Śródmieście... Przy publikacji zdjęcia trzeba zwrócić uwagę na ścieżkę przypisania lub później ją korygować.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2022-03-22 06:00:09 (4 lata temu)
4elza
 
do Arkadiusz K. (Arro): Dziękuję :-)
2022-03-22 06:04:01 (4 lata temu)
Banita
 
+1 głosów:1
W 73' przeprowadzano to wielkie wyburzanie a na tej fotografii budynek przed sezamem jeszcze stoi. Deptak przed plastrami miodu także wydaje się wielki.
2022-03-20 08:41:54 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Banita: Masz rację, przesunęłam o dwa lata.
2022-03-20 08:44:48 (4 lata temu)
do Banita: Pierwszy raz w życiu byłem tu w 1972 na wiosnę i trwało wtedy wyburzanie kina. Statusu plastrów miodu nie pamiętam.
2022-03-20 09:18:23 (4 lata temu)
Banita
 
do Jarosław Dubowski: Plastry miodu istniały przed przebudową skrzyżowania i przetrwały do dziś. Przebudowa okroiła teren spacerowiczom po tej stronie a dodała skwer z zielenią po przeciwnej stronie, za sezamem
2022-03-20 12:22:16 (4 lata temu)
Banita
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Na *** istnieje zdjęcie z 1972 r. z widocznym sezamem i całym szeregiem budynków tuż za nim. Na innym ze zdjęć tutaj z 1973 opisanym "przebudowa" widać już rozprute torowisko i stojący jeszcze budynek za sezamem. Nie wykluczam że w 1972 ( i to zapewne od drugiej połowy tego roku) mógł rozpocząć się proces przebudowy od wyburzania budynków który trwał co najmniej rok. Z uwagi na wyburzanie w innych częściach Sosnowca i przebudowie całych dróg aż do Ludwika. Dlatego też wskazałem że to zdjęcie mogło być wykonane najpóźniej do 1972 r. bowiem w 73 nie istniało w nienaruszonej postaci.
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: Link
2022-03-20 13:01:26 (4 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Skorygowano ścieżkę przypisania zgodnie z lokalizacją.
2022-03-22 06:04:47 (4 lata temu)
4elza
 
Skorygowałam ścieżkę przypisań obiektu, było do dawnego numeru 3 Maja 1.
2026-05-21 08:37:33 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Thx. Będzie takich więcej.
2022-03-22 06:06:08 (4 lata temu)
do 4elza: W razie czego Edytuj -.> Ścieżki przypisań Rozwiń.... i wybierasz właściwą lokalizację. Aktualizujesz ścieżkę, zapisujesz i jest pięknie :)
2022-03-22 06:08:59 (4 lata temu)
4elza
 
do Arkadiusz K. (Arro): Właśnie to oglądam, mam nadzieję że dam radę.
2022-03-22 06:14:00 (4 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do 4elza: Jakby coś ... pomożemy ;)
2022-03-22 06:14:44 (4 lata temu)
4elza
 
do Arkadiusz K. (Arro): Dzięki :-)
2022-03-22 06:16:31 (4 lata temu)
Banita
 
Zgodnie z analizą i sugestią rdx0 i tu datowanie można zawęzić do 1968-1970
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Zmiana linka
2023-04-16 16:26:38 (3 lata temu)
Banita
 
do Banita: A dźwig ustawiony do wciągnięcia neonowego banera "OSZCZĘDZAJ W PKO"
2023-04-17 00:02:11 (3 lata temu)
4elza
 
do Banita: Gotowe.
2023-04-17 06:09:31 (3 lata temu)
rdx0
 
+1 głosów:1
tutaj w 1967 buduje się dom który na tej fotce już stoi. Data tutaj co najmniej 1968
2023-04-16 13:08:15 (3 lata temu)
Skorygowałem datowanie.
2023-04-16 20:13:13 (3 lata temu)
Banita
 
+1 głosów:1
do rdx0: A przed przebudową 3 Maja.
2023-04-16 15:15:00 (3 lata temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do rdx0: I nie dalej, jak zima 1971/72
2023-04-16 18:55:02 (3 lata temu)
rdx0
 
+1 głosów:1
do mirekjot: zgadza się
2023-04-16 19:15:05 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Tu dla potwierdzenia tego co pisałem przy innym zdjęciu. Plastry wybudowano w 1968
2023-11-20 07:23:14 (2 lata temu)
Skorygowałem ścieżkę Sielec / Śródmieście
2023-11-20 10:31:36 (2 lata temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
1969 - w witrynie płyta "Zabawa do rana" - Polska Kapela Ludowa Feliksa Dzierżanowskiego.wydana w tym roku
2026-05-19 08:36:47 (miesiąc temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Elzo przy tym zdjęciu będę się upierał co do roku 1969. Płyta Kapeli nie mogła fizycznie pojawić się w 1968 roku
2026-05-23 21:07:45 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Woj11: Feliksa Dzierżanowskiego, nie mylić z Dzierżyńskim ;)
2026-05-19 12:21:31 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
3 Maja 1 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet