|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 19 głosów | średnia głosów: 5.54
17 marca 2012 , Barlickiego 49 - kolejny budynek w Grodźcu będący połączeniem cegły i wapienia.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 26 marca 2012, godz. 20:23:08 Autor zdjęcia: Arkadiusz K. (Arro) Rozmiar: 1300px x 906px Licencja: CC-BY-SA 3.0 Aparat: NIKON D5000 1 / 200sƒ / 7.1ISO 50018mm
3 pobrania 2119 odsłon 5.54 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Arkadiusz K. (Arro) Obiekty widoczne na zdjęciu Barlickiego 49 więcej zdjęć (2) Zbudowano: 1930-39 ul. Barlickiego Norberta więcej zdjęć (251) Dawniej: Piłsudskiego, Kościuszki (1945-1975) |