| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Pomnik Nieznanego Żołnierza
49
m
Będzin
Rozdzielnia 110 KV
56
m
Będzin
Wiadukt kolejowy
114
m
Będzin
Barlickiego 4
174
m
Będzin
Torowa 7
184
m
Będzin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Barlickiego 49

Zbudowano: 1930-39
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Niestety wymiana okien we własnym zakresie i jak widać, nie może tu być mowy o porozumieniu :((
2012-03-26 20:25:26 (14 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Maniacy plastiku zdaje się nie wiedzą że ten barwiony może być też na kolor brązowy. Z kolei ten na parterze z lewej strony, być może zaoszczędził po 50 zeta na oknie, zupełnie zeszpecając myśl projektanta, zaokrąglonych okien.


Vive la styropianos y plastikenos.
2012-03-26 20:50:51 (14 lat temu)
do † Yanek: Jest w Grodźcu drugi budynek łączący wapień i cegłę i tam zachowano właściwy wygląd okien. Z tego co wiem, zostanie on wkrótce wpisany do rejestru zabytków. Tu, mimo zachowanej w niezłej formie elewacji o oknach nie myślał już nikt...
2012-03-26 20:56:17 (14 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Te brązowe mimo że nie mają szprosów, jeszcze w miarę trzymają fason ale te białe a zwłaszcza te z lewej strony na parterze to pomsta do nieba. Na Głównym Mieście w Gdańsku też przed laty była "wolna amerykanka", teraz już tak łatwo nie jest. Nawet plastiki muszą mieć choćby udawane szprosy a szerokość profili jest też limitowana do pewnej granicy.
2012-03-26 21:00:59 (14 lat temu)
do † Yanek: A tu jak widać w myśl zasady - "Każdy ... na swój strój" ;)
2012-03-26 21:04:09 (14 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Polecam styropeizavcję ul. Klonowicza w Gdańsku. Mniemam iz w każdym grodzie polskim sie takowa ulica czy dzielnica znajdzie.
2012-03-26 21:07:27 (14 lat temu)
do † Yanek: Zdecydowanie się znajdzie... Ale za to właściciel obiektu (spółdzielnia, wspólnota itp) pokazuje potem wszem i wobec jak "pięknie" o wszystko dba ;))
2012-03-26 21:21:55 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 14 lat temu)
Barlickiego 49 na innych zdjęciach
2013
-
2013
2013
-
2013
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet