|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Lata 1965-1970 , Osiedle im. Włady Bytomskiej |
Mnie więcej ten kadr: 2026-06-21 13:28:44 (6 dni temu)
do Krzyś_: Ten najwyższy blok to będzie Wojska Polskiego 122? 2026-06-21 14:05:17 (6 dni temu)
do da signa: Nie, Boya-Żeleńskiego 12: 2026-06-21 14:26:07 (6 dni temu)
do da signa: Dopisałem co nieco. Zaznaczyłem na mapie miejsce zrobienia fotografii. Datowanie do obniżenia ze względu na kamienice. Może 1965-1970. 2026-06-21 17:08:33 (6 dni temu)
do blaggio.: Obnizyłam. 2026-06-21 17:10:26 (6 dni temu)
|
|
Na stronie od 2018 czerwiec
7 lat 11 miesięcy 29 dni |