|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
26 czerwca 1937 , Fotografia wykonana na dworcu kolejowym w Przemyślu podczas powitania króla 26 czerwca 1937 roku. Wizyta miała charakter dyplomatyczny i obejmowała spotkania z najwyższymi władzami polskimi, w tym prezydentem Ignacym MościckiSkomentuj zdjęcie |
0 pobrań 34 odsłony 0 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia marek45 Obiekty widoczne na zdjęciu
Stacja kolejowa Przemyśl Główny więcej zdjęć (53) |