|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.82
Lata 1995-1997 , Władysławowo - panorama |
Przyglądając się uważnie pocztówce, na dole, zauważyłem stojący skład wagonów osobowych. Chodząc ostatnio po Władysławowie przypomniałem sobie, że jeszcze w drugiej połowie lat 90-tych wagony te służyły jako miejsca noclegowe tzw. "Wczasów Wagonowych PKP". 2013-03-02 15:29:56 (13 lat temu)
To jest wręcz sztuka, żeby tak bezmyślnie zabudować miejscowość - i to turystyczną! - jak widzimy na zdjęciu. 2013-03-02 18:19:09 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 19 dni |