| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pucki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
Założyłem obiekt "Panoramy Władysławowa". Może tam zdjęcie przenieść ?
2012-05-27 00:00:07 (14 lat temu)
wito,
 
Widok z nad portu na zachód.
2009-12-23 18:37:35 (16 lat temu)
PEŻ
 
Przyglądając się uważnie pocztówce, na dole, zauważyłem stojący skład wagonów osobowych. Chodząc ostatnio po Władysławowie przypomniałem sobie, że jeszcze w drugiej połowie lat 90-tych wagony te służyły jako miejsca noclegowe tzw. "Wczasów Wagonowych PKP".
2013-03-02 15:29:56 (13 lat temu)
WW
 
To jest wręcz sztuka, żeby tak bezmyślnie zabudować miejscowość - i to turystyczną! - jak widzimy na zdjęciu.
2013-03-02 18:19:09 (13 lat temu)
Nie mam pojęcia do czego dopisać.
2017-08-21 20:04:53 (8 lat temu)
do Desperado: Jakieś nabrzeże widziane z płatowca - tak mi się wydaje.
2017-08-21 21:22:43 (8 lat temu)
do trz (tedesse): Prawie cały Półwysep Helski ale nie mamy takiego obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2017-08-21 21:40:32 (8 lat temu)
do Desperado: Według mnie to nie jest Półwysep Helski. Linia brzegowa od strony zatoki jest za bardzo urozmaicona. To będzie raczej północny fragment Mierzei Wiślanej (na północ od granicy państwowej). Patrz: www.google.pl/maps/@54.5314289,19.7378393,18229m/data=!3m1!1e3?hl=pl .
2017-08-22 00:11:08 (8 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Desperado: Faktycznie, nie ma typu obiektu "półwysep", chociaż "wyspa" jest. Ja proponuję przypisać zdjęcie do zdjęć lotniczych Władysławowa (jego teren sięga do tego większego "dziubka" w połowie wysokości kadru), a od biedy można też dodatkowo do Jastarni. Poza tym można do Morza Bałtyckiego.
2017-08-22 19:44:03 (8 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Zobacz półwysep na stronie Władysławowa. Od strony zatoki zawsze był "urozmaicony".
2017-08-22 00:24:43 (8 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Masz rację, porównałem i wycofuję swoje zastrzeżenie :)
Ja wcześniej sprawdzałem przebieg linii brzegowej od strony zatoki na Geoportalu i w Google, i ta obecna wydała mi się łagodniejsza niż tu, ale zapomniałem, że w ostatnich czasach sporo takich zatoczek zasypano, aby poszerzyć plażę.
2017-08-22 19:42:53 (8 lat temu)
do blaggio.: Racja, samolot był nad Władysławowem.
2017-08-22 21:18:51 (8 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Tak też zrobiłem. Dziękuję.
2017-08-22 21:30:27 (8 lat temu)
4elza
 
Super!
Gratuluję kadrów:-)
2020-03-03 16:00:08 (6 lat temu)
pojęcie parawanozy można wprowadzić - foto poglądowe idealne :)
2020-03-03 16:25:36 (6 lat temu)
Ojej, bałem się takich tłumów na plaży jadąc do Gdańska 2 lata temu ale na szczęście wystarczyło jechać tam późnym popołudniem i były pustki a parkingi za darmo :)
Takiego "parawaningu" nie pamiętam z czasów kiedy co 2-3 lata z rodzicami jeździliśmy na wczasy nad morze.
2020-03-03 16:40:24 (6 lat temu)
Czuję sympatię do tego widoku.
Zdjęcie dokumentalne, ale ma w sobie artystyczny ryt.
2020-03-03 20:34:13 (6 lat temu)
ylooC
 
do Wacław Grabkowski: Parawan kingdom :)
2020-03-03 20:34:39 (6 lat temu)
do ylooC: Nie :)
Podziel sobie zdjęcie na trzy części.
Flora, ludzie, morze.
I co widzisz?
2020-03-03 20:42:57 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do ylooC: Dobry jesteś.
2020-03-03 20:54:44 (6 lat temu)
do ylooC: A może po tych kilku minutach widzisz coś więcej?
Czy tej środkowej części zdjęcia nie należy się coś więcej?
Przemijamy. Dlaczego tylko widzisz parawany?
2020-03-03 21:05:04 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ylooC: Jajcarzom wydaje się, że są wspaniali bo są zdolni do jajcarzenia na każdy temat.
Wiem jak to jest, bo rozmawiam z młodymi. Widzą tylko konkret do obśmiania :)
Wypierają refleksję.
2020-03-03 21:28:36 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ylooC: Po prostu myślałeś, ze obśmiewasz ludzi po 2015 tzw. 500+, a na zdjęciu są ludzie 2014, bez 500+.
Poszedłeś jakimś niezrozumiałym szymelkiem, albo czytasz upadającą gazetę :)
2020-03-03 22:13:20 (6 lat temu)
do ylooC: Brak argumentów.
Jajcarz trafiony. Zatopiony.
2020-03-03 22:21:09 (6 lat temu)
do ylooC: Teraz napij się soku z buraka, to ci poprawi samopoczucie :))))
2020-03-03 22:39:12 (6 lat temu)
ylooC
 
do Wacław Grabkowski: Nadal parawany :) 12,50 od mb - każdy "se" ten piasek zagarnia dla siebie - a ktoś mu "po niebie lata" i zdjęcia robi :)
A na poważnie, to zajeb.... zielono, parawanowo, sinicowo :)
2020-03-03 20:50:04 (6 lat temu)
do ylooC: Obśmiewanie ludzi na plażach zaczęło się po 2015. A tu mamy 2014.
Nie zauważyłeś?
2020-03-03 21:35:10 (6 lat temu)
ylooC
 
do Wacław Grabkowski: Wiesz, ja Ci powiem, jestem inżynierem - umysł ścisły miał zawsze problemy z "interpretowaniem" artyzmu, sztuki itp. Może dlatego te "laczko zamki" - wbijane laczkiem kijki (parawany) mi przysłaniają widok. Ale mimo to, faktycznie przyznaję, że kontrast 3 elementów tego zdjęcia jest ciekawy
2020-03-03 21:13:26 (6 lat temu)
do ylooC: Leżą i się smażą - to widzę.
2020-03-03 21:23:09 (6 lat temu)
ylooC
 
do Wacław Grabkowski: To nie jest kwestia jajcarzenia - refleksja jest taka, że 90% tych ludzi, przejmuje się , czy ktoś im piachu na ręcznik nie nasypie, i że to "jego" bo za parawanem. Naprawdę mi się nie wydaje, że jestem wspaniały - po prostu tak odbieram parawany i polskie plaże parawanowe.
Wybacz jeśli wpisałem się Tobie w obraz jajcarzy.
2020-03-03 21:31:37 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dla mnie przemijanie to np. to zdjęcie
2020-03-03 21:32:56 (6 lat temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: Ale o co Ci chodzi? Naprawdę, nie rozumiem. Uważam, parawany za przejaw "małomiasteczkowości" naszej, nie ważne czy 2015 czy 2014 - to jak klaskanie po lądowaniu. Idąc Twoim tokiem rozumowania 2014 parawan = ok, 2015 śmiejemy się z niego ?
Wg. mnie, nie ważna data - parawan to symbol Polskiej plaży, i tyle!
2020-03-03 21:54:50 (6 lat temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do Wacław Grabkowski: ???? Wybacz - nie rozumiem - upadająca gazeta ? 500+ ?????????
Co to ma współnego z parawanami ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Szok
2020-03-03 22:14:52 (6 lat temu)
ylooC
 
+6 głosów:6
do Wacław Grabkowski: Oczywiście - dopisz sobie punkt - pajace walczący o przestrzeń z parawanami będą pajacami - a mąciciele odnoszący parawan do 500+ i upadającej gazety będą mącicielami. Chyba zbyt duża różnica wieku między nami, żeby dojść do jakiegoś sensownego wniosku.
2020-03-03 22:26:58 (6 lat temu)
ylooC
 
+11 głosów:11
do Wacław Grabkowski: Z całym szacunkiem dla Ciebie, nie mam zamiaru odnosić się do twoich sugestii politycznych. Żyj kolego w swoim świecie i bądź w nim szczęśliwy.
2020-03-03 22:47:22 (6 lat temu)
mamik
 
Cztery zamczyska szeregowe. Bardzo ładne ;-) A nawet pięć.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2020-03-03 17:24:13 (6 lat temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do mamik: Czy pięć?
2020-03-03 18:55:27 (6 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Racja ;-)
2020-03-03 21:51:59 (6 lat temu)
5 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Plaża we Władysławowie
Cetniewo
1930
-
1997
1930
-
1997
1995
-
1998
1995
-
2000
1997
-
2000
1997
-
2002
1997
-
2002
1997
-
2005
2006-2008
1997
-
2008
2005
-
2008
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet