|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6
1969 , ,,Pierwsze 4 czteropiętrowe bloki, po południowej stronie ulicy ( po prawej stronie - tu nie widoczne ), oddano do użytku w latach 1966-67. Od 1969 do 1974 roku trwała zabudowa po północnej strony ulicy ( widoczne na zdjęciu ), poczynając od skrzyżowania z ul. Luboszycką,, ( dawny wlot ulicy był przed tym budynkiem ze spadzistym dachem, obecnie biegnie za nim, w prawo wlot w ul. Narcyzów ) - Foto Adam Śmietański oraz tekst zSkomentuj zdjęcie
|
Dodane: 18 czerwca 2012, godz. 18:21:51 Źródło: Nowa Trybuna Opolska Autor: Adam Śmietański ... więcej (524) Rozmiar: 1200px x 831px
24 pobrań 6385 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia foxi Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Chabrów więcej zdjęć (313) Dawniej: Kornblumen Weg |