|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 5.99
sierpień 1971 , Szlaban graniczny w Trzebinie. |
Komentarz został usunięty przez użytkownika 2012-08-05 08:14:37 (13 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Komentarz został usunięty przez użytkownika 2012-08-05 08:27:53 (13 lat temu)
Zbieram głosy poparcia (lub sprzeciwu) za utworzeniem globalnego obiektu GRANICE POLSKI. To zdjęcie jak najbardziej powinno być do takiego obiektu przypisane. Za kilka dni nikt go nie znajdzie. Była jakaś granica.... tylko jaka to wieś? Wyobrażam sobie, że przypisywalibyśmy tam właśnie takie szlabany, mosty graniczne itp. tyczyłoby to granic 1918-39 i współczesnych. 2012-08-05 14:01:43 (13 lat temu)
Jestem za. 2012-08-05 14:25:49 (13 lat temu)
do Danuta B.: Popieram 2012-08-05 14:29:20 (13 lat temu)
Dobry pomysł. W epoce Schengen dokumentacja szlabanów i przejść granicznych to ważne świadectwo historyczne. 2012-08-05 15:19:29 (13 lat temu)
Najbardziej znany szlaban w historii 2012-08-05 17:29:38 (13 lat temu)
do foxi: Ten sam szlaban mamy u siebie 2012-08-05 17:49:00 (13 lat temu)
do Danuta B.: Jestem za, pod warunkiem, że będzie to obejmować wszystkie granice państwowe na dzisiejszym terytorium RP, czyli także te sprzed 1918 r. 2012-08-05 20:50:40 (13 lat temu)
do WW: Tak właśnie sobie to wyobrażam. 2012-08-06 14:08:23 (13 lat temu)
Mamy obiekt granice Polski. Przypisujcie, proszę swoje zdjęcia ew. całe obiekty.. 2012-08-06 20:20:47 (13 lat temu)
do Danuta B.: Założyłem podobiekty rozdzielające granice na różne etapy w historii. Narazie trzy, dla obiektów, które przypisała Danuta. 2012-08-06 20:46:10 (13 lat temu)
do Danuta B.: No dobrze, ale w takim razie nazwa "Granice Polski" jest nieadekwatna. Może raczej "Granice państwowe"? 2012-08-06 20:47:45 (13 lat temu)
do Cristoforo: Super. Ja pododawałem do nich mapy, z map z zaznaczonymi podobiektami usunąłem znaczniki liniowe oraz poprawiłem skrypty tak, żeby po przypisaniu obiektu A do obiektu B do obiektu B oraz jego rodziców zostały przypisane również dyskusje i miniatury zdjęć wszystkich podobiektów. Uff... Wspólnymi siłami obiekt staje się lepszy :) 2012-08-06 21:51:40 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Ooo świetnie :) A ja właśnie skończyłem przypisywać do poszczególnych działów wszystkie graniczne obiekty jakie znalazłem. Jak ktoś pamięta w jakich miejscowościach są fotki z przejść granicznych "luzem" bez obieketów, to proszę niech dopisze do "Granic Polski". 2012-08-06 21:57:06 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 19 dni |