starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 5.99

Kresy woj. opolskie powiat prudnicki Trzebina Trzebina - Bartultovice - polsko-czeskie przejście graniczne

sierpień 1971 , Szlaban graniczny w Trzebinie.
Archiwum rodzinne.

Skomentuj zdjęcie
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-08-05 08:14:37 (13 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-08-05 08:27:53 (13 lat temu)
Danuta B.
+3 głosów:3
Zbieram głosy poparcia (lub sprzeciwu) za utworzeniem globalnego obiektu GRANICE POLSKI. To zdjęcie jak najbardziej powinno być do takiego obiektu przypisane. Za kilka dni nikt go nie znajdzie. Była jakaś granica.... tylko jaka to wieś?
Wyobrażam sobie, że przypisywalibyśmy tam właśnie takie szlabany, mosty graniczne itp. tyczyłoby to granic 1918-39 i współczesnych.
2012-08-05 14:01:43 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
+1 głosów:1
Jestem za.
2012-08-05 14:25:49 (13 lat temu)
Pako45
+1 głosów:1
do Danuta B.: Popieram
2012-08-05 14:29:20 (13 lat temu)
PEŻ
+1 głosów:1
Dobry pomysł. W epoce Schengen dokumentacja szlabanów i przejść granicznych to ważne świadectwo historyczne.
2012-08-05 15:19:29 (13 lat temu)
2012-08-05 17:29:38 (13 lat temu)
do foxi: Ten sam szlaban mamy u siebie
2012-08-05 17:49:00 (13 lat temu)
WW
+2 głosów:2
do Danuta B.: Jestem za, pod warunkiem, że będzie to obejmować wszystkie granice państwowe na dzisiejszym terytorium RP, czyli także te sprzed 1918 r.
2012-08-05 20:50:40 (13 lat temu)
do WW: Tak właśnie sobie to wyobrażam.
2012-08-06 14:08:23 (13 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
Mamy obiekt granice Polski. Przypisujcie, proszę swoje zdjęcia ew. całe obiekty..
2012-08-06 20:20:47 (13 lat temu)
do Danuta B.: Założyłem podobiekty rozdzielające granice na różne etapy w historii. Narazie trzy, dla obiektów, które przypisała Danuta.
2012-08-06 20:46:10 (13 lat temu)
WW
do Danuta B.: No dobrze, ale w takim razie nazwa "Granice Polski" jest nieadekwatna. Może raczej "Granice państwowe"?
2012-08-06 20:47:45 (13 lat temu)
Neo[EZN]
+2 głosów:2
do Cristoforo: Super. Ja pododawałem do nich mapy, z map z zaznaczonymi podobiektami usunąłem znaczniki liniowe oraz poprawiłem skrypty tak, żeby po przypisaniu obiektu A do obiektu B do obiektu B oraz jego rodziców zostały przypisane również dyskusje i miniatury zdjęć wszystkich podobiektów. Uff... Wspólnymi siłami obiekt staje się lepszy :)
2012-08-06 21:51:40 (13 lat temu)
Cristoforo
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ooo świetnie :) A ja właśnie skończyłem przypisywać do poszczególnych działów wszystkie graniczne obiekty jakie znalazłem.
Jak ktoś pamięta w jakich miejscowościach są fotki z przejść granicznych "luzem" bez obieketów, to proszę niech dopisze do "Granic Polski".
2012-08-06 21:57:06 (13 lat temu)
PEŻ
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 19 dni
Dodane: 4 sierpnia 2012, godz. 23:40:02
Autor: Barbara Żochowska ... więcej (27)
Rozmiar: 1500px x 1012px
10 pobrań
4624 odsłony
5.99 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia PEŻ
Obiekty widoczne na zdjęciu